Гільза картонна спіральної навивки

Пропонуємо Вашій увазі картонну гільзу спіральної навивки, як вид промислового пакування, вироблений із макулатурного картону. Містить в собі два або більше шарів картону, склеєних між собою.

Служить як вал для навивання полотен, ниток, ланцюгів, плівок, фольги, паперу тощо. Також використовується як опалубка в будівництві, є основою для виготовлення тубусів, картонних банок, картонних піддонів та іншого пакування. Широко використовується в промисловості, виробництві, гуртовій торгівлі.

Ми пропонуємо гільзу картонну спіральної навивки за наступними характеристиками:

 • внутрішній діаметр – від 30 до 550 мм
 • товщина стінки – від 2 до 18 мм
 • довжина гільзи – від 200 мм до 5 000 мм
Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Картонні гільзи від виробника

Картонні втулки, вони ж – гільзи або шпулі, потрібні для намотування будь-яких рулонних матеріалів. Вони ж використовуються для виготовлення циліндричної тари для харчових, сипучих і інших подібних продуктів. По суті – гільза, це основа для всіх матеріалів, які вимагають намотування, так що на виробництві без неї не обійтися. І саме тому принципово важливою є її якість.

По суті, це скручений в трубку і просочений клеєм картон. Іноді використовується окремий водостійкий склад. Є дві технології виробництва картонних гільз – спіральне або пряме намотування шарів різної щільності. Для цього використовується або чиста целюлоза, або макулатурна сировину. Зовнішня сторона може бути будь-якого кольору, з поліетиленовим або фольгованим покриттям, з тисненням або принтом.

Вся продукція проходить тестування і контроль в лабораторії. Ми випускаємо різні конструкції різного розміру і в будь-якому обсязі. В роботі використовується тільки екологічна сировина, яка потім легко переробляється для утилізації.

Для чого потрібні картонні втулки і шпулі?

Між собою шпулі картонні відрізняються міцністю, яку визначає товщина матеріалу. Вона може бути звичайною, підвищеною або дуже високою. При необхідності на внутрішню або зовнішню поверхню можна нанести логотип або інше маркування.

 • Картонні гільзи використовуються для намотування різних рулонних матеріалів: паперу, полотен, фольги, ланцюгів, ниток, стрічок.
 • Більш щільні марки можна використовувати для виготовлення опалубки в будівництві.
 • Їх же закуповують для виробництва картонних банок, тубусів та інших видів упаковки.
 • Гільзи картонні від виробника використовують для потреб легкої та важкої промисловості, у якості каркасів для інших пакувальних матеріалів, на зразок скотча або стрейч плівки.
 • Довгі і міцні втулки потрібні для намотування металевих і пластикових сіток, покрівельних покриттів, руберойду, утеплювачів та інших будівельних матеріалів.
 • У металургії на них намотують листову сталь і дріт. За рахунок цього вони не деформуються під час транспортування.
 • У текстильній промисловості це універсальний спосіб зберігання всіх видів тканин, шкіри, стрічок і ниток.
 • У картонні туби упаковують канцелярське приладдя, алкогольну та іншу продукцію в пляшках і навіть кондитерські вироби.

Ми в Evopack маємо значні виробничі потужності для випуску картонних втулок і шпуль. На замовлення йде від трьох днів, в залежності від обсягу. А щоб не затримувати доставку, у нас є свій автопарк.

Виробництво картонних гільз у Львові

Втулки почали використовувати ще в 18 столітті в виробництві зброї, коли виготовляли перші паперові патрони. Зараз гільза картонна від виробника обійдеться незрівнянно дешевше пластикової і тим більше дерев’яної.

З 2005 року ми випускаємо гофрокартон і упаковки з нього, і за цей час уже переробили понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. А це сотні тисяч одиниць продукції.

Ми займаємося в тому числі і виробництвом картонних гільз у Львові. В якості сировини використовується макулатурний картон, а потім втулки легко утилізувати. Листи склеюються по два або більше для щільності, так що товщина коливається від 2 до 18 мм. Внутрішній діаметр шпуль варіюється від 30 до 550 мм, а довжина – від 200 до 5000 мм. Єдиної стандартизації розмірів не існує, тому ми підберемо все спеціально під вас.