Гофролотки самозбірні складної висічки

Пропонуємо Вашій увазі гофролотки самозбірні складної висічки, а саме кондитерські «телевізор», фруктові, овочеві, під соки, води, молочну продукцію, спиртні напої, тощо, власного виробництва, будь-яких розмірів та конструкції з трьохшарового марками Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 (профілями С, В, Е) та п’ятишарового марками П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 (профілями ВС, ВЕ, СЕ) гофрокартону з білим, коричневим (бурим), фарбованим, целюлозним (крафтовим) поверхневими та внутрішніми шарами, а також з можливістю нанесення флексографічного друку до 3–ох кольорів або одноколірної повної заливки.

Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Гофролотки кондитерські від виробника оптом

Гофролотки від виробника – ще одна універсальна упаковка для продукції. Найчастіше вони використовуються в харчовій промисловості – для свіжих або сухих фруктів, овочів, кондитерських виробів, тощо. Вони захищають від механічних пошкоджень, тиску і вібрацій при транспортуванні і зберіганні.

Продукти, які перевозять в гофролотках, класифікують, в залежності від рівня чутливості. Одні з них можна спокійно зберігати тижнями, а ось найбільш делікатні не переносять і декількох годин в несприятливих умовах. Принципово важливим є збереження тепла або холоду, підтримка рівня вологості, відсутність конденсату. На коробці може не бути видимих ​​пошкоджень, але при цьому товар псується всередині.

Щоб забезпечити збереження вантажу, використовується гофрокартон різних марок, щільності і жорсткості. Ми допоможемо підібрати відповідні гофролотки і купити саме те, що вам потрібно.

Купити гофролотки самозбірний

Ми пропонуємо кольорові, білі і бурі гофролотки самозбірні з крафтовими зовнішніми або внутрішніми шарами. Вони підійдуть для упаковки фруктів, овочів, напоїв, соків, кондитерської продукції та інших товарів.

Вся упаковка для продуктів умовно ділиться на зовнішню і внутрішню. Для зовнішньої використовуються класичні форми і розміри, тому що коробки ще потрібно складати в машину і зберігати – зазвичай високими вертикальними штабелями. Тож ергономіка, зручність і жорсткість – не останнє питання при виборі гофролотків оптом.

Поверх можна нанести логотип за допомогою флексографічного друку до трьох кольорів або повністю залити коробку кольором. Це вирішує кілька завдань:

  • Дозволяє оптимізувати сортування, організацію і зберігання продукції;
  • Підвищує впізнаваність вашого бренду;
  • Використовується в якості потужного рекламного інструменту;
  • Формує єдиний корпоративний візуальний стиль.

Вся продукція на кожному етапі проходить суворий лабораторний контроль якості. Ми можемо зробити будь-які конструкції, розміри і в будь-якому обсязі – все під ваші потреби. Для виготовлення гофрокартону використовується екологічна сировина для подальшої переробки та утилізації.

Гофролотки від виробника у Львові

 Ми працюємо з 2005 року і за цей час випустили сотні тисяч одиниць продукції. Для цього опрацьовано понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. Крім самих коробок можна підібрати різноманітні вкладиші і роздільники. Наприклад, гофролотки кондитерські або упаковка для штучних товарів спеціально проектуються з окремими секціями.

Ми працюємо з гофрокартоном різних марок:

  • Тришаровий Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 з профілями Е, С і В. Він щільніше і підходить для внутрішньої упаковки і коробок, вміст яких не потрапляє під надмірні навантаження.
  • П’ятишаровий П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 з профілями ВС, ВЕ, СЕ. Він підходить навіть для важких і великогабаритних вантажів. Оптимальний вибір для зовнішньої упаковки і для зберігання цілих партій, а не одиничних штучних товарів.

У нас – великі виробничі потужності, щоб виконати ваше замовлення якнайшвидше. В середньому, на виробництво йде від трьох днів. Щоб прискорити доставку, у Evopack є свій автопарк.