Гофроупаковка «кришка+дно»

Пропонуємо Вашій увазі гофролотки з кришкою «кришка + дно» власного виробництва будь-яких розмірів, з трьохшарового марками Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 (профілями С, В) та п’ятишарового марками П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 (профілями ВС, ВЕ, СЕ) гофрокартону з білим, коричневим (бурим), фарбованим, целюлозним (крафтовим) поверхневими та/або внутрішніми шарами, а також з можливістю нанесення флексографічного друку до 3–ох кольорів. Застосовуються для пакування мяса, риби, птиці, тощо.

Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Гофроупаковка з кришкою для продуктів

Гофровані картонні коробки з кришкою – ідеальне рішення для компаній, які займаються м’ясною або рибною промисловістю. У них зручно перевозити птицю, субпродукти, напівфабрикати. А ще – фрукти, овочі та квіти, які потребують делікатного поводження.

Конструкція з окремою кришкою міцніша за рахунок додаткових жорстких елементів. Це хороший вибір для тривалих перевезень. У тому числі і для виробів, які можуть мокнути і виділяти вологу. Якісна гофроупаковка витримує навіть зберігання в холодильниках і рефрижераторах. Вона переживе подальше відтавання і не втрачає міцність.

Якісні картонні коробки з кришкою стійкі до подряпин, проколів, вібрації, ударів та інших зовнішніх впливів. Вони зберігають форму при навантаженнях або стисненні і не просідають під власною вагою. А ще вони дешевші та доступніші за пластмасу, просто утилізуються, легкі і компактні. Їх зручно переносити в руках або складувати за допомогою навантажувачів. Самозбірні гофрокоробки ще й можна розібрати, коли вони не потрібні, скласти окремо і потім використовувати повторно.

Навіщо потрібні архівні коробки?

Якщо ви давно планували упорядкувати робочу документацію так, щоб всі папери можна було знайти в будь-який момент – саме час купити архівні коробки. Вони підходять для папок, брошур, фотографій, будь-якої друкованої та паперової продукції.

  • Для накопичення зазвичай використовуються відкриті канцелярські коробки, в які легко складати нові матеріали.
  • Закрита гофроупаковка з кришкою відразу ходить на склад для подальшого зберігання. Там її можна промаркувати і складувати у відповідні секції.

З 2005 року ми в Evopack успішно випустили сотні тисяч одиниць продукції і обробили близько 400 мільйонів квадратних метрів картону. Наші архівні коробки вирішують відразу кілька завдань:

  • Допомагають систематизувати картотеки, каталоги та інші матеріали;
  • полегшують транспортування документації на випадок перестановок або переїздів;
  • Знижують тимчасові і матеріальні витрати на утримання архівів;
  • Захищають папери від вологи, температурних перепадів, бруду і пилу.

Картонні коробки з кришкою у Львові

Ми пропонуємо картонні коробки з кришкою і дном різних розмірів. Їх можна використовувати в тому числі для упаковки продуктів: птиці, риби, м’яса. Ми працюємо з декількома марками гофрокартону:

  • Тришаровий Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 з профілями С і В. Він стійкий до низьких температур, тривалого транспортування та штабелювання в кілька рядів.
  • П’ятишаровий П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 з профілями ВС, ВЕ, СЕ.Він підходить для транспортування замороженого м’яса, птиці та риби. У тому числі – витримує велику вагу і подальше відтавання.

Вибирайте білі, бурі, пофарбовані або крафтові коробки з кольоровим зовнішнім або внутрішнім шаром. Поверх можна нанести будь-який логотип за допомогою флексографічного друку до трьох кольорів.

Можете замовити вироби будь-якого розміру, конструкції і в будь-якому обсязі. На виготовлення замовлення піде від трьох днів – в залежності від його масштабів. Сама тара для зручності поставляється в плоскому вигляді. Її легко зібрати вручну.