Коробки для піци

Пропонуємо Вашій увазі коробки для пакування піци, власного виробництва, будь-яких розмірів з трьохшарового гофрокартону марками Т-22, Т-23, Т-24, Т-25 (профілями Е та В) з білим, коричневим (бурим), фарбованим, целюлозним (крафтовим) поверхневими та/або внутрішніми шарами, а також з можливістю нанесення флексографічного друку до 3–ох кольорів.

Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Коробки для піци оптом від виробника

Піца – одна з найпопулярніших страв не тільки в рідній для неї Італії, але і у всьому світі. Тож не дивно, що її постійно замовляють додому, в офіси, на виїзди і заходи. Звісно, для цього потрібні відповідні коробки для піци, купити які ви якраз можете у нас.

Надійна упаковка для піци повинна зберігати її якість і товарний вигляд. І тут всі коробки можна поділити на дві великі категорії:

  • Для продажу замороженої піци. Витримують низькі температури і температурні перепади, не деформуються і не розмокають при розморожуванні, відповідають гігієнічним вимогам до харчової упаковки. Такі коробки для піци з логотипом завжди виглядають яскраво, тому що повинні виділятися серед усього розмаїття строкатої упаковки.
  • Для доставки гарячої піци або аналогічної випічки (хачапурі, пирогів). При виготовленні коробок для піци під доставку використовується більш щільний і жорсткий картон, щоб упаковки не деформувалися, коли кур’єр буде складати їх одна на одну. Коробка робиться жорсткішою, щоб не розмокала від конденсату і не просідала під вагою. Важлива термостійкість і здатність хоча б 1-2 години зберігати температуру. Щільний картон не просочується жиром і залишається сухим.

Перш ніж купити упаковку для піци у Львові, чітко визначтесь, що саме вам потрібно.

Переваги упаковки для піци з логотипом

Коробки для піци з лого – це не тільки практично, але і ефективно. Вони підвищують впізнаваність вашого бренду, формують єдиний корпоративний візуальний стиль, запам’ятовуються клієнтам і викликають певні асоціації. Брендування – найголовніший і ефективний інструмент сучасного маркетингу.

Можете замовити коробки для піци будь-якого розміру, конструкції і в будь-якому обсязі. Класична форма – квадрат або квадрат з скошеними кутами. На виготовлення замовлення піде від трьох днів – в залежності від його масштабів. А щоб прискорити процес доставки, у нас є свій автопарк, так що ви отримаєте партію в найкоротший термін.

Наші коробки для піци, купити оптом які можете знайти на сайті Evopack, міцно і герметично закриваються. Імовірність того, що кришка випадково відкриється сама, виключена. Для цього ми робимо спеціальні пази і фіксатори.

Купити коробки для піци з логотипом та без у Львові

Ми працюємо з 2005 року і за цей час випустили сотні тисяч одиниць продукції. Для цього опрацьовано понад 400 мільйонів квадратних метрів картону.

У нас ви можете замовити коробки для піци з логотипом з тришарового гофрокартону. Ми працюємо з різними марками: Т-22, Т-23, Т-24, Т-25 і з профілями Е і В. Вибирайте білі, бурі, кольорові або крафтові поверхневі шари. Логотипи наносяться за допомогою флексографічного друку. У вашому розпорядженні до трьох кольорів.

У нас – великі виробничі потужності, щоб виконати ваше замовлення якнайшвидше. В середньому, на виробництво йде від трьох днів. Щоб прискорити доставку, у Evopack є свій автопарк. Коробки для піци від виробника будуть повністю відповідати потрібному діаметру: від 15 до 50 см і більше.

Вся продукція на кожному етапі проходить суворий лабораторний контроль якості. А для виготовлення гофрокартону використовується екологічна сировина для подальшої переробки та утилізації.