Поліетиленовий рукав

Пропонуємо Вашій увазі рукав поліетеленовий намотаний на картонну гільзу, який може бути виготовлений як з первинної так і вторинної сировини.

Дана позиція виготовляється будь-яким кольором плівки за індивідуальним замовленням (стандартний – прозорий).

Товщина плівки складає від 10 до 100 мікрон. Також наносимо флексографічний бігучий друк до 2 кольорів.

  • Максимальна ширина – 700 мм.
  • Мінімальна ширина – 150 мм.
Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Поліетиленова плівка-рукав

Рукав поліетиленовий – це суцільне полотно у вигляді трубки, з якого можна формувати пакети різної висоти, розрізати вздовж  та використовувати у якості плівки. Сьогодні цей вид пакування надзвичайно популярний та знаходить безліч сфер застосування у побуті та на виробництві. Бажаєте купити поліетиленовий рукав для вирощування розсади, пакування ковбас або зберігання зерна? Ви на потрібній сторінці.

Рукав поліетиленовий: переваги та застосування

Поліетиленовий рукав з прозорої плівки – один з найбільш затребуваних пакувальних матеріалів – завдяки своїй універсальності, довговічності та адаптивності до будь-яких потреб у використанні. Для виготовлення поліетиленового рукава використовують поліетилен високої та низької щільності. Сам рукав уявляє собою своєрідну трубку з прозорого матеріалу, з якої можна формувати пакети потрібної висоти.

Окрім форми, у поліетиленового рукава з плівки є декілька важливих переваг:

  • Низька вага – забезпечує зручність у транспортуванні та знижує вартість доставки товару до замовника.
  • Економічна вигода – використання рукава дозволяє контролювати вартість пакування, що дуже важливо для стартапів та заощадливих підприємців. Головне – брати потрібну ширину рулону, аби у вас не залишалось зайвого місця у пакуванні.
  • Відмінні захисні якості – поліетиленова плівка-рукав не пропускає вологи. Отже, її можна запаяти з обох кінців, утворивши герметичне пакування, яке забезпечить 100% захисту від вологи та забруднення. Це дозволить зекономити кошти, що втрачає підприємець при поверненні замовлень, які зіпсувалися при транспортуванні.
  • Прозорість або конфіденційність – досягається універсальністю дизайну. Покупець може обрати прозорий поліетиленовий рукав, що дозволить візуально оцінити якість вмісту упаковки. За необхідності можна замовити нанесення флексографічного зображення.
  • Поліетилен – безпечний та нейтральний матеріал, що вбереже товари від зайвого запаху та не вплине на їх якість.

Купити поліетиленову плівку-рукав у Львові

Бажаєте придбати поліетиленову плівку-рукав оптом за доступною ціною? ТОВ «ЕВОПАК», що є одним з провідних виробників пакування в Україні, пропонує широкий асортимент високоякісної продукції за доступними цінами. У компанії працюють досвідчені та кваліфіковані спеціалісти, що добре знають усі тонкощі виробництва різноманітних пакувальних матеріалів. Отже, ви можете замовити рукав у бухтах на картонній гільзі – відмінної якості та будь-яких потреб у побуті, виробництві або торгівлі. Співпраця з нашим підприємством – це вигідно та зручно.

Чому вам варто звернути увагу саме на нашу пропозицію? Ось декілька аргументів на користь такого рішення.

  1. Пропонуємо широкий асортимент продукції: плівку товщиною від 10 до 100 мікрон та шириною від 150 до 700 мм, за потреби наносимо флексографічний друк у двох кольорах, реалізуємо продукцію з первинної або вторинної сировини.
  2. Завжди дотримуємося прийнятих у галузі стандартів якості – завдяки використанню сучасного обладнання, знанням та досвіду наших фахівців.
  3. Пропонуємо придбати плівку поліетиленову «рукав» у Львові за лояльними цінами від виробника.

Аби купити поліетиленовий рукав в потрібній кількості, просто подзвоніть нашому менеджеру та домовтесь про оформлення заявки, оплату та доставку. На нашому сайті ви можете попередньо розрахувати вартість вашого замовлення.