Гофролотки клеєні «овочеві»

Пропонуємо Вашій увазі клеєні гофролотки «овочеві» власного виробництва будь-яких розмірів з трьохшарового марками Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 (профілями С, В) та п’ятишарового марками П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 (профілями ВС, ВЕ, СЕ) гофрокартону з білим, коричневим (бурим), фарбованим, целюлозним (крафтовим) поверхневими та/або внутрішніми шарами, а також з можливістю нанесення флексографічного друку до 3–ох кольорів або одноколірної повної заливки.

Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Гофролотки для фруктів і овочів

Одна з найбільших проблем при продажу фруктів і овочів – їх пошкодження і переохолодження при транспортуванні чи зберіганні. Це не тільки впливає на товарний зовнішній вигляд, але і робить продукти непридатними для продажу. Особливо це стосується м’яких фруктів та овочів і специфічних тропічних сортів, які просто не розраховані на наші температури. Саме для цього ми пропонуємо спеціальні клеєні гофролотки у Львові.

Ми маємо в своєму розпорядженні новітні виробничі потужності, і на кожному етапі продукція проходить лабораторний контроль. Щоб прискорити процес доставки, у нас є свій автопарк, так що ви отримаєте замовлення в найкоротший термін.

Особливості тари для фруктів і овочів

Всі продукти, які перевозять в гофролотках для овочів і фруктів, можна умовно розділити на три великі категорії:

  • З низькою чутливістю. Продукти можна перевозити і зберігати до декількох тижнів без шкоди для їх якості. За цей час не виникає переохолодження.
  • Із середньою чутливістю. Такі продукти потрібно дбайливо перевозити за кілька днів.
  • З високою чутливістю. Це найбільш делікатні сорти, які в неідеальних умовах можуть зіпсуватися буквально за кілька годин. Для них найчастіше використовуються гофролотки для фруктів.

Важливо розуміти, що при упаковці продуктів не першому плані не тільки механічна міцність, але і здатність зберігати постійну температуру. Якщо мова йде про тару для сухофруктів і сухих овочів, принципово важлива ще вологість і відсутність конденсату. Адже навіть якщо візуально на коробці немає ніяких пошкоджень, вміст може псуватися всередині.

У нас в Evopack ви можете замовити вироби будь-якого розміру, конструкції і в будь-якому обсязі. На виготовлення замовлення піде від трьох днів – в залежності від його масштабів. Наш гофрокартон виключно екологічний, з сировини, що переробляється. Так що з упаковкою продукції теж не буде проблем.

Як вибрати клеєні гофролотки у Львові?

Ми пропонуємо тару для сухофруктів і сухих овочів, а також для свіжих продуктів з гофрокартону таких марок:

  • Тришаровий Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 з профілями С і В;
  • П’ятишаровий П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 з профілями ВС, ВЕ, СЕ.

Всю упаковку для овочів і фруктів можна умовно розділити на зовнішню і внутрішню. Зовнішня – це різноманітні коробки, клеєні гофролотки та інші ємності, які контактують безпосередньо з зовнішнім середовищем. Саме від неї потрібен захист від пошкоджень, вологи, бруду, тиску і вібрації. Використовуються щільні марки гофрокартону класичної форми і конфігурації, адже їх ще потрібно розмістити в машині і на складі.

Внутрішня упаковка використовується не для всіх овочів і фруктів, а в основному для делікатних сортів. Крім того, це можуть бути різні вкладиші, прокладки і роздільники.

З 2005 року ми успішно випустили сотні тисяч одиниць продукції і переробили понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. Вибирайте білі, коричневі, кольорові або крафтові листи. Поверх можна нанести малюнки за допомогою флексографічного друку до трьох кольорів або повністю залити поверхню одним кольором.