Гофроящики чотирьохклапанні

Пропонуємо Вашій увазі чотирьохклапанні ящики власного виробництва будь-яких розмірів (включно великогабаритна тара) з трьохшарового марками Т-20, Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 (профілями С, В, Е) та п’ятишарового марками П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 (профілями ВС, ВЕ, СЕ) гофрокартону з білим, коричневим (бурим), фарбованим, целюлозним (крафтовим) поверхневими та внутрішніми шарами, а також з можливістю нанесення флексографічного друку до 3–ох кольорів та склеюванням або зшивкою по з’єднувальному клапану. Застосовуються для пакування харчових продуктів, миючих засобів, фармацевтичних та косметично-гігієнічних виробів, тощо.

Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Гофроящики у Львові на замовлення

Виготовлення пакувальних картонних коробок необхідне для більшості виробництв і підприємств. Універсальна гофрована упаковка звичайного картону відрізняється структурою листа, а це забезпечує більшу схоронність вмісту. Між двома звичайними гладкими шарами прокладається рельєфний – гофрований.

Гофровані картонні коробки, купити які можна у нас, стійкі до проколів, ударів, вібрацій, стиску чи інших пошкоджень. А ще це повністю екологічний матеріал, який розкладається, на відміну від поліетиленових пакетів та плівок.

Де використовуються гофровані картонні коробки?

Виготовлення картонних коробок актуально для різних сфер:

  • Для упаковки продуктів, техніки, меблів, будматеріалів, штучних виробів на підприємствах, тощо;
  • Для кінцевого продажу товарів споживачам;
  • Для перевезення і зберігання продукції або зайвих речей;
  • Для організації, упорядкування та систематизації матеріалів.

Виготовлення картонних коробок на замовлення – це чітке дотримання всіх типорозмірів. Основна сировина – перероблена макулатура і целюлоза. Листи відрізняються щільністю і кількістю шарів – зазвичай від двох до семи. Це на пряму впливає на міцність та ізоляційні якості. Наші менеджери допоможуть визначитися і спроектувати картонні коробки на замовлення.

Виготовлення картонних коробок із друком

На картонні коробки від виробника можна нанести будь-яке зображення. Наприклад, логотип вашої компанії. Він робить будь-яку продукцію впізнаваною і помітною навіть у тарі. Брендування вирішує такі завдання:

  • Допомагає клієнтам і партнерам запам’ятати і впізнати вашу компанію;
  • Рекламує продукцію;
  • Створює візуальний стиль бренда;
  • Вказує, що в звичайному гофроящику зберігається саме ваша продукція.

Виготовлення і друк на картонних коробках стануть в нагоді вам, навіть якщо ви не виготовляєте власний товар і не займаєтеся продажами. Таким чином зручно маркувати архівні, корпоративні, рекламні та промо-матеріали. Брендовані гофроящики у Львові знадобляться для сувенірів або оформлення виставкових стендів.

Картонні коробки у Львові

Якщо ви плануєте замовити  виготовлення картонних коробок у Львові, звертайтеся до нас! З 2005 року ми успішно випустили мільйони одиниць продукції і обробили понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. На нашому боці – сучасні виробничі лінії, які дозволяють випускати упаковку в будь-яких обсягах, розмірах та кількості.

При виготовленні картонних коробок можна передбачити будь-які індивідуальні особливості – додаткові клапани, ручки, висікання і роздільники. Готові короби завжди можна розібрати, скласти в такому вигляді, а потім – використовувати повторно. А ще є самозбірні короба, окремі м’які роздільники, жорстка упаковка для великих статичних навантажень і навіть для масивних вантажів до 1000 кг. Така різноманітність – головна перевага картонних коробок від виробника.

Коли визначилися з вибором коробок і гофроящиків – купити їх оптом в Україні можете у нас. На виробництво партії йде від 3 днів – в залежності від обсягів і особливостей. Менеджери Evopack узгодять усі нюанси індивідуально. А щоб скоротити терміни доставки, у нас є свій автопарк.