Гофрокартон листовий

Пропонуємо Вашій увазі гофрокартон листовий власного виробництва:

  • трьохшаровий марок КГ-4, КГ-2, Т-20, Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 (профілями С, В, Е) з білим, коричневим (бурим), фарбованим, целюлозним (крафтовим) поверхневими та/або внутрішніми шарами.
  • п’ятишаровий марок П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 (профілями ВС, ВЕ, ЕВ, СЕ, ЕС) з білим, коричневим (бурим), фарбованим, целюлозним (крафтовим) поверхневими та/або внутрішніми шарами.

Ми пропонуємо гофрокартон листовий наступних розмірів:

  • довжина від 650 мм до 4100 мм.
  • ширина від 200 мм до 2500 мм.
Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Купити гофрокартон від виробника

Гофрокартон – універсальний пакувальний матеріал, який використовується в промисловості, бізнесі та на виробництвах. Його ж застосовують у вантажоперевезеннях, на складах, в будівництві і для широкого спектра інших завдань. Це один з найпоширеніших і найбільш практичних матеріалів. Особливо в торгівлі будь-якого роду, від продажу побутової техніки до доставки піци.

Ми в Evopack вирізяємось значними виробничими потужностями для виготовлення гофрокартону та упаковки. На замовлення йде від трьох днів, в залежності від обсягу. А щоб не затримувати доставку, у нас є свій автопарк.

Основна сировина – целюлоза або макулатура і клей. Тому і собівартість матеріалу невисока. Зате його структура забезпечує відмінну амортизацію і захист товару від механічних пошкоджень, тряски і вібрації під час перевезення будь-яким транспортом та на будь-які відстані.

Тришаровий і п’ятишаровий гофрокартон оптом

Характеристики міцності і амортизуючі властивості гофрокартону листового, купити який можна у нас, прямо залежать від кількості шарів.

  • Двошарові листи використовуються як прокладка або розділові. Вони гнучкі, але не надто жорсткі. 
  • Тришаровий щільніший і вже підходить для виготовлення коробок різних розмірів, форми і конфігурації.
  • П’ятишаровий потрібен для важких і великогабаритних вантажів. Наприклад, для побутової техніки, пральних машин і холодильників. Ми пропонуємо такий гофрокартон оптом від виробника за доступними цінами.
  • Семишаровий зустрічається набагато рідше. Він потрібен для найцінніших чи крихких вантажів. Або для дуже важкого промислового, виробничого і медичного обладнання.

Гофрокартон від виробника у Львові

Гофрокартон, купити у Львові який можете у нас, відрізняється марками і кількістю шарів. Стандартна ширина листів – від 300 до 2200 мм, а довжина – від 600 до 4500 мм. Він є в різних кольорах: білий, бурий, з фарбованими внутрішніми або зовнішніми шарами.

  • Тришаровий гофрокартон КГ-4, КГ-2, Т-20, Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 з профілями С, В і Е;
  • Гофрокартон п’ятишаровий П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 з профілями ВС, ВЕ, СЕ.

Для прикладу, марки Т21-Т23 потрібні для середнього механічного захисту. Т24-Т26 і П31-П34 вже витримують значно більші статичні навантаження. А П35-П37 – це міцна, надійна тара для важких вантажів до 1000 кг.

З 2005 року ми займаємося виробництвом гофрокартону листового оптом, і за цей час уже переробили понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. А це сотні тисяч одиниць продукції. Вся вона проходить тестування і контроль в лабораторії. В роботі використовується тільки екологічна сировина, яка потім легко переробляється для утилізації.

Гофрокартон набагато доступніший, екологічніший і ефективніший за пластик. Готові коробки легко збираються, а з листів можна зробити упаковку і самостійно – за допомогою скоб і скотча пакувального. Картонна упаковка дуже легка, так що не створює істотного додаткового навантаження при транспортуванні.