Стрейч-плівка пакувальна

Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Пакувальна стрічка і чорна стрейч плівка

Стрейч плівка – це спеціальний пакувальний матеріал, переважно з низькощільного лінійного поліетилену. Вона потрібна для побутових і виробничих потреб, для зберігання і перевезення товарів і продукції, для фасування та захисту від вологи. Тому необхідність купити стрейч плівку в рулоні оптом може виникнути на будь-якому підприємстві.

На головну особливість матеріалу вказує вже його назва – стрейч. Основна властивість – це можливість розтягуватися і не рватися. За рахунок цього фасування й упаковка виходить щільною і надійно зафіксованою.

Сферу застосування визначає товщина плівки:

 • Від 15 до 17 мкм – для легких товарів і товарів середньої ваги в невеликих партіях;
 • Від 20 до 23 мкм – для упаковки більш важких товарів або товарів з гострими кутами;
 • Від 23 до 24 мкм – для важких, громіздких і габаритних вантажів, включаючи будівельні матеріали.

Визначтеся зі своїми цілями, перш ніж купити стрейч плівку оптом.

Як вибрати і купити стрейч плівку оптом?

Пакувальна плівка відрізняється за типом сировини і ділиться на дві великі категорії:

 • Первинна – високоякісна і ідеально прозора при мінімальній товщині. Використовується в основному в сільському господарстві і харчовій промисловості.
 • Вторинна – виготовлена ​​з вторсировини з незначними вкрапленнями. Це впливає тільки на зовнішній вигляд, але не на характеристики. Вона дешевша та відмінно підходить для вантажоперевезень, технічних завдань і складів.

Для виготовлення різних пакувальних плівок використовуються різні види поліетилену:

 • ПВД – поліетилен високого тиску. Він акуратний, щільний, еластичний і гладкий, більш стійкий до механічних пошкоджень, проколів і розрізів.
 • ПНД – поліетилен низького тиску. Він більш шорсткий і напівпрозорий. Такий матеріал дешевший, але не настільки міцний.
 • Рідше використовується поліетилен середнього тиску ПСД. Його властивості безпосередньо залежать від процентного співвідношення в складі.

Є окремі вузькоспеціалізовані марки. Наприклад, якщо вам потрібен ще й захист від ультрафіолету – можете купити чорну стрейч плівку. До складу вводяться спеціальні стабілізатори. Або термозбіжна плівка, яка дає усадку при нагріванні. Її стики заварюються праскою, а коли упаковка остигає – вона виходить абсолютно герметичною.

Стрейч плівка і пакувальна стрічка у Львові

 З 2005 року ми успішно випустили сотні тисяч одиниць продукції і обробили понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. А разом з ним можете купити допоміжні деталі. Наприклад, у нас великий вибір пакувальної стрічки у Львові. На виготовлення та відправлення замовлення піде від трьох днів – в залежності від його масштабів.

У стрейч плівки є цілий ряд переваг, порівняно з аналогічними матеріалами:

 • Стійкість до вологи і температурних коливань без шкоди для міцності і зовнішнього вигляду;
 • Попередження утворення конденсату зсередини при упаковці гарячих продуктів;
 • Висока клейкість, завдяки якій пакувальна стрічка не розмотується самостійно і міцно тримає товар;
 • Герметична упаковка при щільному намотуванні;
 • Стійкість до жирів, за рахунок якої можна не тільки захистити товар від зовнішніх впливів, але і щільно упакувати продукти, які самі по собі містять жир.

Ми маємо в своєму розпорядженні новітні виробничі потужності, і на кожному етапі продукція проходить лабораторний контроль. Щоб прискорити процес доставки, у нас в Evopack є свій автопарк, так що ви отримаєте замовлення в найкоротший термін.