Поліетиленовий вкладиш в ящик

Пропонуємо Вашій увазі поліетиленовий вкладиш в ящик, який може бути виготовлений як з первинної так і вторинної сировини.

Дана позиція виготовляється будь-яким кольором плівки за індивідуальним замовленням (стандартні – прозорий та синій)

Товщина плівки складає від 10 до 100 мікрон. Також є можливість нанесення флексографічного бігучого або моно друку до 5 кольорів.

Можливе нанесення перфорації та накату.

 • Максимальні розміри вкладиша – 1200х700 мм.
 • Мінімальні розміри вкладиша – 200х200 мм.
Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Вкладиші поліетиленові

Потреба в надійному зберіганні харчових продуктів в поліетиленовій упаковці сьогодні є надзвичайно високою. Виробники застосовують поліетиленові вкладиші для пакування широкого діапазону товарів. Вкладиші характеризуються відмінними показниками стійкості до механічного впливу, не пропускають запахів, а головне – цілком безпечні та підходять для пакування харчових продуктів. Бажаєте оптом купити поліетиленові мішки та вкладиші?

Вкладиші поліетиленові: переваги застосування

Вкладиші, що виготовлені з міцного поліетилену, є чудовою альтернативою пакуванню з картону, а при фасуванні вершкового масла, маргарину, повидла, халви або печива вони застосовуються сумісно. Прозора плівка створює можливість для візуальної оцінки стану продукту під час зберігання. Використання поліетиленових мішків та вкладишів підприємствами харчової промисловості є економічно доцільним, оскільки дозволяє мінімізувати втрати продукції.

Прозора плівка для виготовлення поліетиленових мішків є відповіддю виробників на потреби багатьох секторів ринку. У числі переваг:

 • стійкість до перепадів температури та агресивного середовища;
 • низька проникність для жирів та рідини;
 • стійкість до механічних пошкоджень;
 • відсутність токсичних домішок;
 • відсутність запаху.

Поліетилен належить до нейтральної групи матеріалів по відношенню до продуктів харчування. Тож він ідеально підходить для виготовлення пакування для харчових продуктів. Завдяки своїй універсальності, він став найбільш поширеним матеріалом, що використовують в усьому світі. Вкладиші поліетиленові особливо часто застосовуються для пакування харчових продуктів у промислових масштабах. Це практичне та вигідне рішення, що забезпечить безпечне зберігання та транспортування багатьох категорій продукції харчової промисловості.

Де купити поліетиленовий вкладиш в ящик?

Компанія «Evopack», що є одним з провідних виробників пакування в Україні, постійно вдосконалює рівень своїх послуг, аби забезпечити своїх клієнтів найбільш якісними та надійними пакувальними матеріалами. Співпрацювати з нами – зручно та вигідно. У нас працюють досвідчені та кваліфіковані фахівці, що добре обізнані у сучасних технологіях. Використання надсучасного обладнання забезпечує можливість утримувати вигідні для покупця ціни, не поступаючись якістю продукції.

Чому вам варто замовити поліетиленові мішки та вкладиші саме у Evopack? То, що ми завжди:

 • прислухаємося до потреб своїх замовників, тож завжди можемо запропонувати вироби різної щільності та розміру;
 • використовуємо для виготовлення безпечного харчового пакування виключно високоякісну сировину;
 • суворо дотримуємося прийнятих у галузі технічних стандартів щодо виготовленої продукції;
 • забезпечуємо належний контроль якості – завдяки використанню сучасного обладнання, знань та досвіду кваліфікованого персоналу;
 • пропонуємо купити поліетиленові мішки та вкладиші за лояльною ціною від виробника.

Оформити замовлення дуже просто: достатньо звернутися до наших менеджерів та сформулювати ваші потреби. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, серед якого ви завжди знайдете вкладиші та поліетиленові мішки, що відповідають потребам вашого виробництва. Ми забезпечимо формування та відправлення вашого замовлення у будь який регіон України – швидко, зручно, за доступною ціною.