Гофрокартон «двошаровий в рулонах»

Пропонуємо Вашій увазі двошаровий гофрокартон власного виробництва намотаний в рулон, за наступними характеристиками:

 • висота рулона (ширина,формат) – 1150 мм, 2100 мм.
 • намотка рулона від 100 до 250 м.кв.
 • можливий індивідуальний формат та намотка під замовлення від 5000 м.кв.
Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Двошаровий гофрокартон в рулонах

Двошаровий гофрокартон – один з найпоширеніших і універсальних пакувальних матеріалів в усьому світі. Він міцний, легкий, практичний, недорогий і при цьому абсолютно екологічний. Лист складається з плоского шару (лайнера) і гофрованого шару (флютингу). Вони склеюються між собою спеціальним крохмальним або силікатним клеєм.

Якщо додати ще один плоский шар – вийде більш міцний тришаровий гофрокартон. Але його вже не згортають в рулони і використовують для коробок і роздільників або продають окремими листами. Якщо плоских шарів кілька – верхній топ-лайнер відрізняється по структурі, і на нього ж наносяться логотипи. Друк потрібен для брендування.

Ми в Evopack відрізняємося значними виробничими потужностями для випуску гофрокартону двошарового в рулонах. На замовлення йде від трьох днів, в залежності від обсягу. А щоб не затримувати доставку, у нас є свій автопарк.

Коли потрібен рулонний картон оптом?

Гофрокартон двошаровий у Львові користується попитом майже на всіх виробництвах і підприємствах. Він недорогий, гнучкий, але в той же час досить міцний. Сфера застосування майже не обмежена:

 • Для прокладки на палети;
 • Для упаковки сувенірної продукції;
 • Для виготовлення декоративних обкладинок;
 • Для транспортування та захисту легких дрібногабаритних товарів;
 • Для устілкі в контейнерах і вагонах;
 • Для виготовлення манжетів для лампочок;
 • Для амортизації під час перевезення вантажів;
 • Для упаковки меблів;
 • Для вкладишів і прокладок в більш жорстких коробках;
 • Для захисту підлогових покриттів під час будівельно-ремонтних робіт.

Рулонний картон оптом зручний ще й своїм форматом. Ви можете нарізати його на аркуші потрібної довжини прямо по мірі використання. Це і практичніше, і економніше, бо відходів залишається мінімум. І на відміну від більш щільних марок, в нього можна загортати товар різної форми і конфігурації. У тому числі і інші рулони.

Весь наш рулонний картон проходить тестування і контроль в лабораторії. Також ми випускаємо коробки та інші види упаковки різного розміру і в будь-якому обсязі. В роботі використовується тільки екологічна сировина, яка потім легко переробляється для утилізації.

Купити двошаровий гофрокартон у Львові

Щоб купити двошаровий гофрокартон в рулонах у Львові, звертайтеся до нас. Вибирайте висоту рулонів – 1150 або 2100 мм. Намотування варіюється від 100 до 250 метрів квадратних. Можете замовити індивідуальний формат при оптових замовленнях від 5 000 метрів квадратних.

Товщина двохшарового гофрокартону в рулонах – від 2,2 до 3,2 мм. Він маркується літерою «Д». Це загальноприйняте позначення, яке вказує якраз на кількість шарів. За тим же принципом тришаровий позначається буквою «Т», а п’ятишаровий – «П».

Іноді зустрічається і семишаровий «С» з чотирма лайнерами і трьома флютингами. Він найміцніший і найжорсткіший, для упаковки надважкої техніки, на зразок промислового обладнання.

З 2005 року ми займаємося виробництвом гофрокартону двошарового оптом в листах і рулонах, і за цей час уже переробили понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. А це сотні тисяч одиниць продукції.