Внутрішні елементи для коробок

Пропонуємо Вашій увазі решітки, прокладки, вкладки, перегородки власного виробництва будь-яких розмірів з трьохшарового (профілями Е, В, С) та п’ятишарового (профілями ВС, ВЕ, СЕ) картону з білим, коричневим (бурим), фарбованим, целюлозним (крафтовим) поверхневими та внутрішніми шарами, завдяки цим елементам можна не тільки зміцнити конструкцію ящика але і зробити його більш функціональним та зручнішим для зберіганням Вашої продукції.

Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Внутрішні елементи для коробок – міцний ящик!

Внутрішні елементи і перегородки для коробок дозволяють розділити їх на кілька секцій. Це дозволяє зручніше організувати зберігання продукції, розсортувати товари, розділити ті вироби, які не повинні стикатися, або просто забезпечити більш безпечне транспортування. Вкладиші потрібні і для кондитерських упаковок, і для посуду, скла, кераміки, сувенірної продукції, і для деяких видів фруктів і овочів.

У роботі ми використовуємо гофрований картон. Він відрізняється від звичайного структурою листа – між гладкими вклеюється рифлений профіль. За рахунок цього поліпшуються характеристики і з’являється амортизація. Така упаковка стійка до механічних пошкоджень, тиску, ударів, вібрації, стиснення і інших впливів. При цьому картон набагато дешевший за пластик, надійніший за поліетилен, ще й повністю розкладається природним шляхом у відносно короткий термін.

Навіщо потрібні вкладиші в коробку?

Використання картонної упаковки з вкладишами в коробку актуальне практично для будь-яких сфер:

  • Для упаковки штучних товарів, продуктів і навіть будівельних матеріалів;
  • Для продажу товарів споживачам;
  • Для зберігання і перевезення продукції;
  • Для організації зберігання і в побуті, і в офісах, і на підприємствах або складах.

Виготовлення вставок в коробку на замовлення – це, в першу чергу, індивідуальний підхід. Ми підберемо всі розміри, щільність, твердість, конструкцію секцій спеціально під ваші потреби.

На вкладиші, як і на самі коробки, можна нанести логотипи, зображення або маркування. Це допоможе впорядкувати або зазначити вміст чи стане в нагоді для просування вашого бренду. Брендування завжди грає на руку компанії, тому що підвищує її впізнаваність на ринку, формує позитивний імідж, запам’ятовується і викликає асоціації у користувачів в майбутньому. Цікаво виглядають і кольорові перегородки, які формують єдиний візуальний стиль в цілому, адже колірної патерн – найважливіша його складова.

Перегородки для коробок на замовлення у Львові

У нас в Evopack ви можете придбати різні внутрішні елементи для коробок у Львові: вкладиші, роздільники, прокладки, решітки та інші перегородки. Ми працюємо з гофрокартоном різних марок:

  • Тришаровий Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 з профілями Е, С і В;
  • П’ятишаровий П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 з профілями ВС, ВЕ, СЕ.

Це можуть бути білі, бурі, кольорові і крафтові елементи. Вони допоможуть посилити конструкцію ящика і зробити його більш функціональним.

З 2005 року ми успішно випустили сотні тисяч одиниць продукції і обробили понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. Ми маємо в своєму розпорядженні новітні виробничі потужності, і на кожному етапі продукція проходить лабораторний контроль.

Можете замовити вироби будь-якого розміру, конструкції і в будь-якому обсязі. На виготовлення замовлення піде від трьох днів – в залежності від його масштабів. Наш гофрокартон виключно екологічний, з сировини, що переробляється. Так що з упаковкою продукції теж не буде проблем.

Щоб прискорити процес доставки, у нас є свій автопарк, тож ви отримаєте замовлення в найкоротший термін.