Скотч пакувальний

Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Прозорий пакувальний скотч оптом

Скотч пакувальний, купити оптом який можна у нас в компанії Evopack, використовується і як частина упаковки, і як самостійний матеріал. Він підходить для маркування товарів, запечатування коробок і гофрокоробів, для їх фіксації під час перевезення і зберігання. Окремі посилені марки використовуються для ізоляції, герметизації і сантехнічних робіт. Вони витримують високу вологість і несприятливі умови.

Пакувальний скотч і клейові стрічки бувають різні: класичні прозорі на полімерній основі, кольорові, двосторонні, тощо. Буває армована стрічка на тканинній підкладці, яка формує міцне з’єднання з м’яким гофрокартоном і шорсткими поверхнями. А є малярський креп на паперовій основі, який використовується при роботі з лакофарбовими матеріалами.

Як вибрати і купити пакувальний скотч?

Перш ніж купити пакувальний скотч, потрібно визначитися з підходящим варіантом. Його роблять з пропілену високої міцності, на який наносять клейовий шар. При цьому клей може бути акриловим на водній основі або каучуковим – натуральним чи синтетичним. Каучуковий при цьому ефективніший при високій вологості, температурних коливаннях і інших несприятливих умовах. У нього краща здатність клеїти.

Між собою скотч пакувальний відрізняється ще й товщиною плівки. Вона безпосередньо визначає призначення того чи іншого виду. Наприклад:

  • Від 38 до 40 мкм – скотч для легких гофрокорбів. Він дуже тонкий, не надто клейкий і використовується при сприятливих умовах і плюсових температурах.
  • Від 43 до 45 мкм – витримує мінусові температури.
  • 47 мкм – щільний клейкий скотч для низькоякісного картону, важких вантажів або екстремальних умов. Добре витримує морози.
  • 50 мкм – найбільш щільний і міцний скотч для важких вантажів. Він використовується в будівництві, вантажоперевезеннях, на складах і виробництвах, в транспортній сфері.

Вся продукція проходить тестування і контроль в лабораторії. Ми випускаємо різні конструкції упаковок різного розміру і в будь-якому обсязі. В роботі використовується тільки екологічна сировина, яка потім легко переробляється для утилізації.

Скотч пакувальний оптом у Львові

Скотч пакувальний оптом знадобиться на будь-якому виробництві. Він використовується навіть ширше, ніж спеціалізовані упаковки, за рахунок своєї універсальності. Він недорогий, практичний, але при цьому надійний і ефективний.

З 2005 року ми займаємося виробництвом гофрокартону та упаковок з нього, і за цей час уже переробили понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. А це сотні тисяч одиниць продукції. А крім цього ми пропонуємо корисні дрібниці, включаючи і скотч пакувальний прозорий.

Якісний скотч не втрачає своїх характеристик при стисканні і розтягуванні. Він не пропускає пар і газ, витримує різні погодні умови і зберігає якісне з’єднання навіть при сильній спеці або морозі.

Ми в Evopack вирізняємося значними виробничими потужностями для випуску гофрокартону, упаковки і додаткових аксесуарів. На замовлення йде від трьох днів, в залежності від обсягу. А щоб не затримувати доставку, у нас є свій автопарк.