Гофротара для поштових відправлень

Пропонуємо Вашій увазі коробки та лотки для поштових відправлень типу Н.Пошта або У.Пошта виробництва будь-яких розмірів (включно великогабаритна тара) з трьохшарового марками Т-20, Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 (профілями С, В, Е) та п’ятишарового марками П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 (профілями ВС, ВЕ, СЕ) гофрокартону з білим, коричневим (бурим), фарбованим, целюлозним (крафтовим) поверхневими та/або внутрішніми шарами, а також з можливістю нанесення флексографічного друку до 3-ох кольорів та склеюванням або зшивкою по з’єднувальному клапану.

Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Картонні коробки для посилок оптом від виробника

Картонні коробки поштові – найнадійніша і універсальна упаковка для посилок і бандеролей. Вони набагато краще захищають вміст, ніж стрейч плівка і поліетиленові пакети. І в той же час практично нічого не важать, так що не ускладнюють транспортування і не впливають на його вартість.

Картонні коробки для посилок, купити які можна у нас, використовуються для транспортування практично будь-яких товарів. Це і продукти, і побутова техніка, і косметика, і канцелярські товари, і одяг, і меблі, і аксесуари. Якщо ваш товар вимагає специфічних умов – ми допоможемо визначитися, який варіант підійде саме вам. Загалом це класичні самозбірні коробки, перевірені роками практики, кур’єрськими доставками і поштовими службами з усього світу.

Види поштових картонних – паперових коробок?

Коробки для посилок, купити які можна у нас, бувають різної форми і різного розміру. Вони підійдуть для відправки Укрпоштою і Новою Поштою, включаючи відправку великогабаритного вантажу. Всі вони відповідають таким критеріям:

  • Герметично закриваються, так щоб вміст не міг випадково випасти;
  • Досить міцні, щоб захистити товари від вологи, температурних коливань і механічних пошкоджень під час перевезення;
  • Витримують удари, проколи, подряпини, вібрації і стиснення;
  • Легко збираються.

Для виробництва коробок для посилок використовується тільки високоякісний гофрокартон. Клейове просочення і спеціальна термічна обробка забезпечують потрібні характеристики. Ми працюємо з гофрокартоном різних марок власного виготовлення:

  • Тришаровий Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25, Т-26 з профілями Е, С і В. Він м’якший, але не такий міцний.
  • П’ятишаровий П-30, П-31, П-32, П-33, П-34 з профілями ВС, ВЕ, СЕ. Він міцніший і жорсткіший, але менш гнучкий і еластичний.

Ми в Evopack володіємо значними виробничими потужностями для випуску коробок для відправки посилок. На замовлення йде від трьох днів, в залежності від обсягу. А щоб не затримувати доставку, у нас є свій автопарк.

Вибирайте білі, бурі або кольорові крафтові листи. Поверх можна нанести логотип за допомогою флексографічного друку до трьох кольорів. Упаковку можна проклеїти по сполучному клапану.

Як вибрати і купити паперові поштові ящики оптом у Львові?

З 2005 року ми займаємося виробництвом гофрокартону та упаковок з нього. У тому числі і картонних коробок поштових оптом. І за цей час вже переробили понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. А це сотні тисяч одиниць продукції.

Картонні коробки для посилок дуже різноманітні за формами і розмірами. Одні потрібні для маленьких відправлень до 1 кг, а інші – для великогабаритних вантажів в десятки кг.

Вся продукція проходить тестування і контроль в лабораторії. Ми випускаємо різні конструкції різного розміру і в будь-якому обсязі. В роботі використовується тільки екологічна сировина, яка потім легко переробляється для утилізації.