Кутник картонний пресований

Пропонуємо Вашій увазі картонний кутник, як вид пакувального матеріалу, який використовується для збереження Вашої продукції в процесі транспортування, захищає кутові сторони вже упакованої палети із продукцією та надає гарантію цілісності і збереження в процесі транспортування.

Кутники виготовляються з використанням спеціалізованого клею, шляхом послідовного пресування і формування. До складу захисних кутників входить легкопереробний, екологічно чистий матеріал, що дасть впевненість у простій утилізації кутника картонного після його використання.

Ми пропонуємо Вам кутник картонний пресований за наступними характеристиками:

 • ширина – від 30 до 100 мм
 • товщина – від 2 до 10 мм
 • довжина – за індивідуальними потребами
Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Захисні картонні кутники

Кутники картонні пакувальні використовуються разом з іншою тарою для упаковки, зберігання і перевезення продукції. Це Г-подібний профіль, який захищає товари від деформації і пошкодження. Він вирішує відразу кілька завдань:

 • Захищає від пошкодження листові матеріали;
 • Захищає край і фіксує товари на піддоні;
 • Робить картонну упаковку жорсткішою і міцнішою;
 • Запобігає розсипанню товарів з піддона;
 • Знижує ризик того, що при транспортуванні продукція постраждає;
 • Захищає край і торці рулонних матеріалів;
 • Дозволяє складати продукцію вертикальними стопками і таким чином економити місце.

А ще картонні кутники можна використовувати в офісах для упорядкування, систематизації, поділу та зберігання архівів, папок, документів, коробок та інших матеріалів. Їх можна використовувати окремо або разом з архівними коробками, на які наноситься логотип чи будь-яке інше маркування, яке вам потрібно.

Навіщо потрібен пакувальний картонний кутник?

Захисні картонні кутники потрібні на складах, виробництвах, в торгівлі і вантажоперевезення. Їх можна використовувати окремо або як допоміжний елемент з іншими пакувальними матеріалами.

Ми в Evopack вирізняємося новітніми виробничими потужностями, і на кожному етапі продукція проходить лабораторний контроль. Всі картонні кутники захисні екологічні і нешкідливі. Кожен з них можна використовувати кілька разів.

Наші картонні упаковки універсальні. Гофровані листи відрізняються структурою і забезпечують більшу схоронність вмісту. Гофрований рельєфний шар прокладається між гладкими. Листи можуть бути трьох-, п’яти- або навіть семишарові.

Можете замовити вироби будь-якого розміру, конструкції і в будь-якому обсязі. На виготовлення замовлення піде від трьох днів – в залежності від його масштабів. Наш гофрокартон виключно екологічний, з сировини, що переробляється. Так що з упаковкою продукції теж не буде проблем.

Картон стійкий до ударів, проколів і вібрацій. Його складніше пошкодити і при цьому він дешевший, ніж інші види упаковки. А ще безпечніший, ніж пластик. На відміну від нього або поліетиленової плівки, картон швидко розкладається природним шляхом.

Захисні картонні кутники у Львові

З 2005 року ми успішно випустили сотні тисяч одиниць продукції і обробили понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. Щоб прискорити процес доставки, у нас є свій автопарк, так що ви отримаєте замовлення в найкоротший термін.

Кутники і коробки знадобляться вам для упаковки техніки, меблів, продуктів харчування, будматеріалів і штучних виробів. Вони потрібні для транспортування продукції, зберігання на складах і кінцевого продажу споживачам. Товар не втрачає привабливий зовнішній вигляд і акуратніше виглядає, а це завжди позитивно впливає на продажі.

У нас ви можете замовити куточки картонні захисні різних розмірів:

 • Товщиною від 2 до 10 мм;
 • Шириною від 30 до 100 мм.

Ми використовуємо спеціальний клей і легко перероблювану екологічну сировину, яка пресується і формується. Після використання ви зможете легко утилізувати кутники. Довжину підберемо під ваші потреби.