Картон палітурний

Пропонуємо Вашій увазі палітурний картон який має безліч застосувань, а саме використовується для виробництва: обкладинок книг, коробів, архівних папок, меблів, іграшок, тощо. Виготовляємо палітурний картон в листах за індивідуальними розмірами та параметрами. Картон палітурний білий (одно та двох сторонній), клеєний для інтегральної обкладинки, марки ПКС. Наша компанія зможе задовольнити будь-які Ваші вимоги стосовно даного продукту.

Ми пропонуємо картон палітурний за наступними характеристиками:

  • Товщина, мм: 0.8; 1.00; 1.25; 1.50; 1,75; 2.00; 2.25; 2.50; 2.75; 3.00.
  • Маса, 1 м.кв./гр.: 630; 760; 900; 1065; 1250; 1400; 1595; 1750; 2015; 2150.
Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Палітурний картон оптом: особливості та використання

Палітурний картон – спеціальний різновид для поліграфічної продукції і подібних виробів. Його особливість – в структурі і наявності спеціального просочення. В основному, використовується клейова суміш з каніфолі. У звичайних марках її немає. За рахунок цього листи добре тримають форму і не деформуються.

  • Палітурний картон у Львові затребуваний серед виробників сувенірної продукції.
  • Він використовується для скрапбукінгу і створення подарункових видань.
  • Але і в звичайному друкарському виробництві без нього не обійтися.
  • З нього ж роблять альбоми, обкладинки, зошити, журнали, підручники та наочні посібники.
  • Палітурний картон оптом закуповують реставраційні майстерні для відновлення старовинних видань.
  • З нього випускають архівні папки та обкладинки.
  • Роблять упаковку для одягу, взуття та деяких видів продукції.
  • Друкують картки для настільних ігор, лото, пазли.

Палітурний картон відрізняється ідеально рівною поверхнею, яка легко обробляється. У нього відмінні функціональні характеристики, з ним легко працювати, можна робити отвори, зшивати, різати, штампувати, як завгодно декорувати.

Яким буває палітурний картон?

Палітурний картон відрізняється кольором і фактурою. Він відмінно підходить для друку та забезпечує хорошу і точну передачу кольору. Листи можна фігурно нарізати. Просочення не розсихається і довгий час зберігає властивості. Вироби з такого картону не змінюють колір і вигляд.

Для виготовлення традиційно використовується або целюлоза, або вторинна макулатурна сировина. У будь-якому випадку виходить щільний, легкий і повністю екологічний матеріал, придатний для подальшої утилізації. В середньому, на виробництво йде від трьох днів. Щоб прискорити доставку, у Evopack є свій автопарк.

Технічно, склад палітурного картону нагадує гофрований, хоча виробнича технологія трохи відрізняється. В якості сировини використовуються волокна грубого помелу, і найчастіше – не вибілені. Тому листи виходять досить пористі і легко вбирають вологу. Вони стійкі до вигинів, але можуть зламатися, якщо різко зігнути їх повністю.

Купити палітурний картон у Львові

Палітурний картон, купити який можна у нас, використовується для широкого спектру завдань від виготовлення архівних папок до обкладинок книг і навіть елементів меблів. Ми робимо листи по вашим параметрам і вимірами. Товщина варіюється від 0,8 до 3 мм при масі від 630 до 2150 г на квадрат.

Ми пропонуємо одно- або двосторонній білий картон, марку ПКС, клеєний картон для інтегральних обкладинок, тощо. Ще бувають ламіновані, фактурні, крейдовані і крафтові листи. Будь-які складні замовлення можна обговорити індивідуально.

Поверхня трохи шорстка, але на неї легко наноситься офсетний і трафаретний друк, тиснення та інші види обробки для створення індивідуальної яскравою продукції.

Ми працюємо з 2005 року і за цей час випустили сотні тисяч одиниць продукції. Для цього опрацьовано понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. Вся продукція на кожному етапі проходить суворий лабораторний контроль якості. Ми можемо зробити будь-які конструкції, якого розміру і в будь-якому обсязі – все під ваші потреби.