Паперові пакети

Переваги
досвід
Більше 15-ти років роботи в галузі
якість
Новітні виробничі лінії та сучасна лабораторія
оперативність
Виготовлення від 3-ох робочих днів
індивідуальність
Виготовлення виробів будь-яких розмірів, конструкцій та кількостей
Екологічність
Наш продукт підлягає повному біологічному розкладу
доставка
Власний автопарк
Зворотній зв'язок
ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і проконсультуємо

Виготовлення паперових пакетів на замовлення

Паперові пакети, купити у Львові які можете у нас в Evopack, вигідно відрізняються від звичайних поліетиленових. Вони обійдуться трохи дорожче, але зате куди більш універсальні і екологічні. Особливо їх переваги оцінили в рекламній сфері, адже при нанесенні логотипу – це практичний інструмент для просування бренду.

Паперові пакети з лого підвищують впізнаваність вашої компанії. Вони ж підходять для упаковки сувенірної продукції, подарунків, при оформленні рекламних і виставкових стендів. На підприємствах і в офісах їх можна використовувати для впорядкування, організації, архівації та зберігання всіляких матеріалів.

Переваги паперових пакетів для продуктів

Паперові пакети, замовити які ви можете у нас, корисні масою переваг:

 • Їх можна однаково успішно використовувати і в супермаркетах, і в маленьких продуктових магазинах, і в торгових центрах, і в ексклюзивних бутиках.
 • Це універсальна подарункова та сувенірна упаковка.
 • Вони виглядають набагато презентабельніше за поліетиленову упаковку.
 • Поверх можна наносити логотипи, малюнки, візерунки, тиснення, експериментувати з різними декором, ручками і цікавими малюнками.
 • Пакети паперові у Львові обійдуться недорого, тому що ми пропонуємо спеціальні умови для оптових покупців.
 • Вони міцніші і довговічніші за дешевий целофан, а значить – повністю окуповуються.

Папір, на відміну від поліетилену, повністю екологічна і органічна сировина, яка легко переробляється і розкладається за короткий період часу. Особливо це стосується найпростіших пакетів без ламінованого покриття. А саме вони найкраще підходять для зберігання, транспортування та продажу продукції.

У нас – великі виробничі потужності, щоб виконати ваше замовлення якнайшвидше. В середньому, на виготовлення паперових пакетів з логотипом йде від трьох днів. Щоб прискорити доставку, у Evopack є свій автопарк.

Як вибрати і купити паперові пакети оптом у Львові?

Ми працюємо з 2005 року і за цей час випустили сотні тисяч одиниць продукції. Для цього опрацьовано понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. Але це далеко не все. Ще ми займаємося виготовленням паперових пакетів для харчових продуктів і будь-яких інших ваших товарів, з логотипом або без.

Виробники і маркетологи закуповують різні види паперових пакетів оптом. Основні з них:

 • З тонкого картону – оптимальний варіант для брендування, нанесення принтів і логотипів. Це такий же універсальний матеріал, як гладкий папір.
 • З дизайнерського картону – щоб надати текстуру і незвичайні тактильні властивості.
 • З ламінованого паперу – міцна вологостійка упаковка, яка не рветься.
 • З крейдованого паперу – не така міцна упаковка, але дуже хороший варіант для продуктів в харчовій промисловості.
 • З крафтового паперу – високоміцні пакети на основі довговолокнистої целюлози.

Вся продукція на кожному етапі проходить суворий лабораторний контроль якості. Ми можемо зробити будь-які конструкції, будь-якого розміру і в будь-якому обсязі – все під ваші потреби. Для виготовлення паперових пакетів використовується тільки екологічна сировина для подальшої переробки та утилізації.