5 переваг гофротари від інших видів упаковки

Жодне підприємство не обходиться без якісної упаковки. Її використовують як для внутрішніх потреб (систематизації та зберігання продукції, архівів, документів), так і для продажу. Вона потрібна для реклами, при оформленні презентаційних та промо-матеріалів, для корпоративних подарунків і сувенірів.

Давно доведено, що упаковка безпосередньо впливає на продажі. Це і візуальна привабливість, і впізнаваність бренду. Адже більше двох третин покупців приймають остаточне рішення безпосередньо перед вітриною, віч-на-віч з товаром, а значить і з його упаковкою.

Попри всю різноманітність матеріалів на першому плані досі впевнено залишається гофротара. І на це є мінімум 5 вагомих причин!

1. Універсальність

У гофрокартонній упаковці можна зберігати буквально що завгодно: від продуктів харчування до дорогої електроніки або габаритної промислової техніки. Це можуть бути товари будь-якого виду, форми, розміру і фасування. Гофротару використовують для перевезення овочів і фруктів, круп і зерна, будівельних матеріалів, побутової техніки, медикаментів, одягу та взуття, косметики і негабаритних вантажів.

2. Екологічність

Гофротара виготовляється з повністю екологічних матеріалів. Це целюлоза і вторинна сировина, яка вже пройшла обробку. У складі немає ніяких пластифікаторів чи інших домішок. А на виробництво йде мінімальна кількість електроенергії та ресурсів.

Така упаковка повністю розкладається або переробляється при утилізації. Навіть в природних умовах вона повністю самознищується на всі 100%, на відміну від пластику, який просто накопичується десятиліттями. І при цьому якісну міцну гофротару можна використовувати неодноразово. Для цього досить підібрати коробки, які можна самостійно розібрати і скласти знову.

3. Міцність

Незважаючи на те, що це всього лише целюлоза, гофрокартон – дуже міцний пакувальний матеріал. Є різні класи і марки, розраховані на різні завдання. Чим більше шарів – тим міцніше. Наприклад, коробка з семишарового гофрокартону витримує навантаження до 2 тонн. Вона підійде навіть для зберігання і перевезення габаритного промислового обладнання.

4. Легкість

Гофрований картон дуже легкий. Навіть велика коробка для побутової техніки з усіма роздільниками не важить практично нічого. Такий ящик в 3-4 рази легший за пластиковий і тим більше за дерев’яний ідентичного розміру. А ще він практично не додає зайвого об’єму – і це без шкоди для амортизації. Скорочуються витрати на вантажоперевезення.

Самі по собі гофрокороби дуже компактні. Вони доставляються і зберігаються в складеному вигляді на палетах, так що майже не займають місця. В одній вантажівці поміститься в рази більше гофрованих ящиків, ніж пластикової тари.

5. Різноманітність

Гофрований картон дуже простий в обробці. З нього можна створювати упаковку будь-якої форми та конфігурації. А до них – роздільники, органайзери, вкладиші та інші корисні аксесуари. Це куди раціональніше, швидше і дешевше, а ніж, наприклад, експерименти з дерев’яними ящиками.

Гофрокартон можна фарбувати всередині і зовні, нанести зверху будь-яке зображення, надрукувати логотип. Все це потрібно для створення індивідуальної упаковки і орендування Ваших продуктів.

В каталозі Evopack ви знайдете різноманітні ящики, короби, коробки, роздільники та інші види упаковки з гофрокартону. Ми завжди допоможемо розробити і втілити в життя індивідуальний проект. На нашому рахунку понад 400 мільйонів квадратних метрів картону, який успішно пішов в справу!