Де можна замовити картонні ящики для відправки перевізником

Картонні ящики – найбільш універсальна і поширена упаковка для відправки товарів поштою або іншими перевізниками. Вони легші і дешевші за дерево, екологічніші і універсальніші за пластик. Але при цьому жорсткі і добре захищають вміст, на відміну від плівки. У гофроящики пакують навіть техніку, скло та інші крихкі товари. Досить вибрати тришаровий гофрокартон і заповнити всі порожнечі пінопластовою крихтою або повітряно-пухирчастою плівкою. Є варіанти навіть для дуже важких і великогабаритних вантажів – ще більш щільний п’ятишаровий гофрокартон.

Картонні ящики незамінні навіть в харчовій промисловості. На відміну від плівки і пластика, картон дихає, а значить всередині не збирається конденсат. Це істотно продовжує терміни зберігання продуктів, включаючи свіжі овочі, фрукти і зелень. У картоні нічого не псується, а завдяки різним розмірам можна вибрати ящик під ваші завдання.

Картонні ящики Evopack

Ми в Evopack роками спеціалізуємося на виробництві картону і картонних ящиків, тому можемо цілком обгрунтовано поділитися багатим практичним досвідом. За більш ніж 15 років роботи ми досягли значних успіхів: більше 2 мільйонів квадратних метрів картону кожен місяць і більше 50 тисяч одиниць найменувань товарів. Ми знаємо про пакувальну продукцію все і з задоволенням відповімо на будь-які ваші питання та розвіємо сумніви.

Завдяки новітнім виробничим лініям і сучасній лабораторії продукція Evopack завжди якісна. Ми беремося за виготовлення картонних ящиків та інших виробів будь-яких форм, розмірів і конфігурацій. Виробництво індивідуальних замовлень займає від 3 робочих днів. А завдяки власному автопарку ми організуємо швидку доставку прямо на ваш склад. І все це за доступними цінами, які нам вдається підтримувати за рахунок оптимізації всіх виробничих етапів.

Чому картонні ящики найкраще підходять для відправки перевізником?

Самі по собі картонні ящики дуже легкі – а це зручно при навантажувальних роботах і транспортуванні. Є самозбірні конструкції, які можна розкласти в плоский лист і зберігати так до наступного використання. З дерев’яними або пластиковими ящиками це неможливо.

Поштові служби і приватні перевізники теж воліють працювати саме з картоном. Крім уже перерахованих переваг, на такі ящики легко наносити найрізноманітніші позначки: адресу, вказівки ​​на вміст, необхідні штампи і печатки. Так що мова йде не тільки про рекламну поліграфію, друк логотипів і красиве оформлення.

Найпоширеніші гофроящики виготовлені з тришарового гофрокартону. Вони відмінно амортизують, стійкі до механічних пошкоджень, розривів і деформацій. Кути конструкції досить жорсткі, так що і вміст буде в повній цілості. У той же час гофрокартон – це матеріал, який можна формувати. Це актуально для коробок складної форми та конфігурації.

Картонні ящики – це ще й екологічне рішення. Мало того, що картон придатний для переробки, для його виробництва вже використовується вторинна сировина. І, крім іншого, це ще й недорого. Навіть з індивідуальним дизайном і оформленням.