8 ідей, як можна використовувати скотч у побуті

Коли і навіщо потрібен скотч – зрозуміло кожному. Тим більше, вік сучасної клейкої стрічки – вже майже 100 років. Її запатентували в травні 1930 року, коли всі автомайстерні страждали від необхідності фарбувати кузови в два кольори. Було нічим захистити забарвлену половину, і межа була неохайною. Так і з’явилася водостійка клейка стрічка, яку можна було потім видалити без пошкодження лакофарбового покриття.

Але що, коли ми скажемо, що у скотча є набагато більш оригінальні і нестандартні варіанти застосування? Ми в Evopack знайшли цілих 8 цікавих ідей!

  1. Прибирання шерсті і волосся. Це найпростіше і найочевидніше застосування. Особливо зараз, коли у продажу є окремі липкі валики. Але вони швидко закінчуються, а ось метраж мотків скотча в порівнянні з ними куди більший. Скотчем можна видалити шерсть, волосся, пил і катишки з одягу, килимів та інших покриттів. А ще це безцінний помічник, якщо потрібно позбутися від блискіток, конфетті, просипаних круп, тощо. До речі, для цього дуже зручно обмотати стрічку навколо пальців, долоні, старого гребінця або будь-якого відповідного предмета.
  2. Захист банківської карти. Магнітна смужка в карті постійно затирається, особливо – якщо ви часто дістаєте пластик з гаманця і кладете назад. Але якщо заклеїти її скотчем, картка все одно буде читатися, а ось магнітна стрічка буде захищена. А смужкою кольорового скотчу можна приховати код на зворотному боці.
  3. Видалення слідів клею. Після зняття етикеток і наклейок на поверхні меблів, скла та інших матеріалів часто залишаються сліди. Позбутися від залишків клею досить складно, особливо якщо це делікатна поверхня, на якій не можна використовувати розчинник. Але скотч може допомогти. Просто заклейте всю ділянку рівним шаром скотчу та різко відірвіть його одним впевненим рухом.
  4. Зміцнення тріснутого скла. Звичайно, тріщина, заклеєна скотчем, не зростеться чудесним чином. Але якщо гарно заклеїти поверхню, вийде щось на зразок своєрідного армуючого шару. Зазвичай цього достатньо на час, поки дійде черга до ремонту. Скло не випаде, не розіб’ється остаточно і нікого не травмує.
  5. Скотч замість пластиру. Скотч врятує від дрібної травми, якщо пластиру немає під рукою. Крім того, іноді він краще клеїться, а ще ви можете відмотати рівно стільки, скільки вам треба. Але рекомендуємо прокласти бинт, вату або марлю.
  6. Захист взуття. Це екстрена, а не повсякденна міра. Але, наприклад, якщо в поході вам потрібно пробратися по бруду або воді, можна щільно обернути нижню частину черевик скотчем. Тут важливо не залишати шпарин.
  7. Видалення скалок і осколків. Якщо на шкіру потрапили дрібні осколки, тирса або металева стружка, терти їх руками небезпечно і це може призвести до зворотного результату. Набагато краще акуратно зняти все скотчем, і небезпечне сміття залишиться на клейкій стороні.
  8. Використання тюбиків і упаковок. Всі знають, як набридає видавлювати залишки вмісту з тюбиків і пакетів. Доводиться скручувати їх знизу зі зворотного боку, щоб випустити повітря. Але потім все знову розгортається, і кожен раз доводиться все робити заново. Так чому б відразу не закріпити скручену частину клейкою стрічкою?