Переїзд та правильне пакування речей

Переїзд – це купа нових турбот і величезна відповідальність. Найскладніше систематизувати речі для перевезення. Не зрозуміло, з чого починати і за що хапатися. Але за 15 років в сфері виробництва упаковки ми в Evopack точно знаємо, що саме вам потрібно!

Що стане в нагоді для переїзду?

Класичний набір пакувальних матеріалів для переїзду включає в себе:

 • Мішки;
 • Бульбашкову плівка;
 • Пакувальний папір або старі газети;
 • Пластикові сумки з блискавкою;
 • Стрейч плівку;
 • Скотч;
 • Картонні коробки різних розмірів;
 • Обрізи тканини;
 • Мотузки;
 • Пакети для сміття різного розміру і кольорів.

Деякі дрібні речі можна вкладати прямо в великі, але важливо дотримуватися якоїсь системи і логіки, щоб потім це можна було нормально розібрати. Наприклад, складіть дрібне кухонне начиння в великі каструлі, а одяг або постільну білизну – в туристичні валізи.

Якою має бути упаковка?

Купуйте коробки і пакети, коли вже визначте фронт робіт. Так простіше розрахувати, яка ж кількість необхідна. Купуйте з запасом плівку, скотч і мотузки – вони завжди закінчуються швидше за все.

Не економте на коробках, адже від них залежить збереження речей. Якісна тара з гофрокартону досить доступна і точно збереже техніку і побутові дрібниці. Під важкі речі потрібні особливо міцні короби, щоб вони просто не прорвалися при транспортуванні. Краще брати короби середнього розміру – їх зручніше переносити і вони не забиваються до непідйомного стану.

Упаковка кухні для переїзду

Складіть одне в інше, наскільки це можливо. Все начиння, тарілки і тендітні предмети обов’язково загортати в папір і в газети. Важливо, щоб посуд не бовтався в коробках і був максимально зафіксований – менший ризик його розбити. Тому все порожнечі заповнюються папером, газетами або тканиною. Для речей, що б’ються, відмінно підходить бульбашкова плівка.

Меблі перевозять в розібраному вигляді. Між окремими елементами прокладають аркуші картону, щоб нічого не подряпалося. Окремо запасіться невеликою коробкою для ручок, фурнітури та подібних дрібниць.

Основні правила пакування речей для переїзду

 1. Позбавтеся від зайвих речей, які не були потрібні вам і на старій квартирі. Якщо ви ними не користувалися, наскільки ймовірним є те, що несподівано почнете? Особливо це стосується кухонного начиння, одягу, домашнього текстилю, навіть косметики.
 2. Розкладіть речі за частотою використання, щоб було зрозуміліше, з яких коробок починати розпакування.
 3. Користуйтеся вакуумною упаковкою – це порятунок під час перевезення спальної білизни, домашнього текстилю, зимових речей, об’ємного одягу.
 4. Не складайте речі однієї купою у велику коробку. Систематизуйте їх по пакетам по типу, кольору, призначенню або за будь-яким іншим критеріям.
 5. Складайте речі всіх членів сім’ї окремо – це теж суттєво спрощує розпакування.
 6. Підписуйте і маркуйте кожну коробку або пакет, використовуйте кольорові стікери та інші позначки. Ведіть список, дублюйте всі записи і точно так же відзначайте все під час розпакування. Так на новому місці ви чітко будете знати, що і де знаходиться, а не опинитеся в хаосі з коробок з невідомим вмістом.