Нова пошта: основні переваги, відправлення та відстеження посилок

Нова пошта – один із найпопулярніших способів доставки будь-яких товарів в Україну, і не просто так. Посилки доходять швидко, відстежуються, а під час відправлення не потрібно витрачати багато часу на оформлення паперів. Мережа відділень Нової пошти розвинена по всій країні, включно з невеликими населеними пунктами. І з кожним роком цих відділень стає дедалі більше.

Нова пошта пропонує кілька різних способів доставки:

  • Від відділення до відділення;
  • З адреси до відділення;
  • З відділення на адресу;
  • З адреси на адресу.

Вартість залежить від обраного типу доставки, а ще – від ваги та габаритів посилки. Незалежно від вашого вибору ви отримуєте ще кілька гарантованих послуг:

  • Безкоштовне зберігання посилки протягом семи днів (відлік починається з наступного дня після надходження відправлення до відділення);
  • Упаковка дрібних посилок, документів та інших відправлень до 1 кг (співробітник пакує їх у поліетиленові пакети);
  • Можливість оглянути відправлення при отриманні;
  • Інформування відправника та одержувача про прибуття та зберігання посилки.

Крім того, Нова пошта має мобільний додаток, який значно спрощує всі процеси. У ньому можна оформляти електронні накладні, відстежувати посилки, оплачувати товари, змінити адресу отримання та багато іншого. Також діє накопичувальна система знижок. А завдяки картці учасника не потрібно постійно називати співробітникам Нової пошти свої персональні дані та витрачати на це час – достатньо відсканувати штрих-код. Завдяки повідомленням та спливаючим сповіщенням ви завжди будете в курсі актуальної інформації про зміну статусу посилки.

Як надіслати посилку?

Для надсилання посилки приватним клієнтам достатньо зайти до відділення або викликати кур’єра на адресу. До речі, найближче відділення з годинами роботи та іншою корисною інформацією теж можна знайти у додатку.

Корпоративним клієнтам і в тому числі інтернет-магазину спочатку потрібно укласти договір із представником Нової пошти. Це дозволить відправляти товари від імені організації. Окрім того, діють спеціальні тарифи. Пропонується автоматичне повернення товару після закінчення обраного терміну зберігання та інші корисні послуги. Процес надсилання та відстеження максимально автоматизований в особистому кабінеті користувача.

Крім того, існує Нова пошта Глобал – міжнародна доставка, за допомогою якої можна отримувати та надсилати вантажі з усього світу. Скористатися послугою можна так само, як і звичайною доставкою по Україні.

Що не можна надсилати Новою поштою?

Нова пошта має деякі обмеження щодо перевезення відправлень. Зокрема, не можна пересилати балони з рідиною чи газом, гроші та цінні папери, акумулятори для автомобілів та мототехніки, етиловий спирт, лікарські препарати, хімічні домішки до палива, тварин та рослини. Крім того, не можна пересилати будь-яку зброю та товари, що потребують спеціального температурного режиму для зберігання. Наприклад, охолоджені чи заморожені продукти, молочні продукти та ряд ветеринарних препаратів. Заборона також поширюється на вибухонебезпечні, легкозаймисті та інші потенційно небезпечні чи сильно забруднені речовини, речовини, що різко пахнуть.