Де виготовляють гофротару в Тернополі?

Актуальність використання найрізноманітнішої пакувальної продукції, зокрема гофротари, забезпечується максимальною надійністю та хорошими експлуатаційними характеристиками матеріалу. Унікальній структурі упакування притаманна практичність та надійність захисту товарів всередині.

Які переваги гофротари?

Універсальна конструкція та успішне оформлення пакування, виготовленого з надійного гофрокартону, підвищує функціональні та естетичні характеристики продукту. Виготовлення гофротари із твердого картону забезпечує ряд позитивних характеристик матеріалу:

  • компактність пакування;
  • стійкість матеріалу до зовнішніх факторів;
  • незначна вага і, власне, легкість упакування, що забезпечує зручність використання та транспортування;
  • екологічність та безпечність  для довкілля, матеріал підлягає повторній переробці;
  • бюджетність та доступність;
  • різноманітність форм і розмірів виготовлених виробів;
  • підтримання іміджу компанії та можливість здійснення рекламних інтеграцій за рахунок нанесення зображення та дизайну;

Гофротара характеризується високою щільністю та міцністю матеріалу. Різноманітність видів виготовлених пакувань поєднує хороші експлуатаційні можливості та доступну ціну. Стійкість до механічних впливів та пошкоджень, стійкість до навантажень та низькі ароматизаційні показники – важливі властивості якості матеріалу пакувань. Надійність транспортування вмісту тари актуальна характеристика для виробників та підприємців.

Де придбати гофротару в Тернополі?

Гофротара необхідна для складання і зберігання готової продукції, а також забезпечення збереження товару під час транспортування. Різноманітність типів конструкції пакувальної тари та способів виготовлення матеріалу дозволяють розширити асортимент. Індивідуальний вибір універсальних пакувань будь-якого розміру та форми можна здійснити в магазині “Евопак”. Кваліфікований персонал компанії допоможе визначитись із необхідним видом товару, що цікавить клієнта, втіливши найсміливіший задум.

Компанія “Евопак” – надійний виробник картонного пакування. Дбайливе транспортування продукції та збереження презентабельного вигляду забезпечуються якісним матеріалом. Компанія пропонує широкий вибір продукції стандартних та індивідуальних варіантів за будь-якою ціною. Комфортні та вигідні умови співпраці, оперативність виконання замовлення і використання сучасних технологій, що забезпечують випуск великих партій за короткий термін – важливі переваги компанії.

Однією з найбільш актуальних тенденцій у сфері пакувальної продукції став гофрокартон, що характеризується якістю та практичністю матеріалу, стійкістю до пошкоджень і надійністю транспортуваннь. Екологічність продукту забезпечує повний біологічний розклад матеріалу без шкоди для навколишнього середовища.

Виробництво пропонує гофровану продукцію та внутрішні елементи будь-яких розмірів, кількостей та конструкцій. Доставку товару можна оформити на сайті чи за номером телефону: +38 097 054 00 45. Виготовлення продукції відбувається від трьох робочих днів, а оперативність доставки – приємне доповнення.