Як пакувати великогабаритний товар для транспортування?

З необхідністю упаковки великогабаритного товару стикаються багато підприємств та виробників. Це необхідно для безпечного транспортування, щоб захистити вміст упаковки від вологи, механічних пошкоджень та інших впливів. А ще для того, щоб спростити сам процес вантажних робіт та перевезення. Ми в Evopack знаємо про упаковку все і хочемо поділитися деякими хитрощами.

Що відноситься до великогабаритних товарів?

Це все товари великого, інколи ж ще й нестандартного розміру. В основному це товари, хоча б один із параметрів якого перевищує 50 см, але підходи можуть відрізнятися. Крім того, до великогабаритних предметів належать довгомірні.

Найпоширеніші приклади:

  • Холодильники, включаючи побутові та промислові;
  • Плити, пральні та посудомийні машини;
  • Великі телевізори;
  • Музичні інструменти на кшталт піаніно;
  • Ванни, унітази, душові кабіни;
  • Човни;
  • Деякі будівельні матеріали;
  • Матраци, меблі тощо.

Що використовують для пакування великогабаритних товарів?

Для упаковки великогабаритних товарів використовують широкий спектр матеріалів залежно від завдань. Це метал, дерево, картон, пластик, скло, плівка та багато іншого. Дуже поширені полімерні плівки, які відмінно захищають від вологи та механічних пошкоджень. Вони здатні набувати будь-якої форми, зручні в експлуатації і практично нічого не важать. А ще вони недорогі та підходять для товарів складної форми та конфігурації.

Окремо варто згадати термозбіжну плівку, яка змінює форму при нагріванні і максимально щільно обертає товари. Є полотна і рулони різних розмірів, тому завжди можна підібрати відповідний. Така упаковка міцна, практична та надійна.

Дерево та метал – дуже міцні та надійні матеріали. Але у них є два істотні недоліки – вартість та вага. Тому така упаковка використовується лише за крайньої необхідності. Наприклад, дерев’яні обрешітки для скла, дзеркал, москітних сіток або подібних виробів.

Гофрокартон для великогабаритних товарів

Ще один матеріал, який регулярно використовують для пакування великогабаритних товарів – це гофрокартон. Він міцний, легкий, недорогий, відмінно амортизує та захищає від ударних чи вібраційних навантажень. Для виготовлення використовуються тільки екологічні матеріали, тому гофрокартон не шкодить навколишньому середовищу. Міцність і вантажопідйомність визначає кількість шарів, тому знайдуться варіанти навіть для великовагового промислового обладнання. В основному, для коробок під великогабаритні товари використовують тришаровий і п’ятишаровий гофрокартон.

З гофрокартона роблять упаковки різної форми та конфігурації – лотки, ящики, короби. Вони підходять для зберігання та транспортування, і можуть використовуватися окремо або у поєднанні з іншими пакувальними матеріалами. Замовити відповідну тару в потрібній кількості ви можете у нас в Evopack. Розміри коробів варіюються в широких межах, і за потребою ми виготовимо їх за індивідуальними параметрами. Крім того, поверх можна нанести логотип, технічну інформацію та будь-який інший друк.