Що відрізняє звичайну поліграфію від професійної?

Поліграфія передбачає виготовлення всіх типів друкованої продукції. А це означає, що потрібно володіти різними техніками для виробництва різних видань. Все це – обладнання, фахівці, знання та досвід. І, звичайно ж, якісні витратні матеріали. Тому послуги професійної поліграфії насправді пропонують окремі фірми. Ми в Evopack точно знаємо, в яких деталях криються відмінності, і готові розповісти детально.

Що ж повинно бути в професійній поліграфії?

Професійні послуги неможливо надавати з обмеженою кількістю ресурсів і обладнання. Ось на що потрібно звертати увагу в першу чергу:

  • Матеріали – папір, різні фарби, декоративні елементи, тощо. Все це вимагає серйозних вкладень, щоб забезпечити і якість, і різноманітність одночасно.
  • Професійне обладнання суттєво відрізняється від побутового та напівпрофесійного. Це і все та ж якість роботи, а ще – швидкість і обсяги. Важливо, щоб обладнання було сучасним і відповідало актуальним тенденціям ринку.
  • Для використання професійної техніки потрібні кваліфіковані фахівці. Це досвідчені люди з багатим досвідом роботи з різними видами друкованої продукції.
  • Професійна поліграфія завжди надає гарантії на свою продукцію.
  • Тільки професійна поліграфія візьметься за нестандартні замовлення. Наприклад, за друк продукції з 3D-, стерео чи аромаефектами.
  • При роботі зі стандартними замовленнями виключається ймовірність дефектів, помарок, двоїння, пошкоджень та інших помилок. А ось непрофесійне обладнання їх періодично допускає.

Неочевидні переваги професійної поліграфії

Якість і різноманітність послуг – це не всі переваги професійної поліграфії, хоча і ключові. Фахівці можуть втілити в життя найоригінальніші ідеї замовників і навіть порадити, як зробити ту чи іншу продукцію.

Тут істотну роль грає залученість в поліграфічну сферу. Співробітники таких компаній мають профільну освіту і досвід роботи в різних друкарнях. Вони вивчають актуальні тренди, аналізують ринок і пропозиції конкурентів, беруть участь у виставках, стежать за світовими новинками, вивчають всю інформацію по темі.

Професіонали працюють з усіма видами друку – пласким, високим, глибоким і трафаретним. Вони однаково акуратно випускають етикетки, флаєри, газети або журнали. Для різних потреб використовуються різні способи друку, на кшталт цифрового, офсетного, шовкографії та інших.

Інноваційні технології друку дозволяють досягти максимальної точності при перенесенні зображень. Співробітники поліграфії працюють з різними матеріалами і дизайнами. Навіть якщо чогось не вистачає – будь-яке замовлення можна обговорити в індивідуальному порядку. Зберігаються кольори, півтони і найдрібніші деталі. Крім якісного обладнання і матеріалів, цьому сприяє грамотна додрукарська і післядрукарська підготовка. Експерти допоможуть домогтися найкращого результату при мінімальних витратах часу і з об’єктивних ціною!