Де купити картонні коробки в Києві

Хочете придбати картонні коробки або інші види пакувальної продукції в Києві? Це можна зробити тільки у нас!

«Евопак» – це український виробник різних видів упаковки для найкращого збереження і транспортування товару, а також для вираження основних ідей будь-якого бренду. Наші спеціалісти завжди готові допомогти клієнтам у підборі пакувальної продукції під їхні потреби та фінансові можливості.

Які види коробок можна замовити в Евопак?

Товариство «Евопак» пропонує клієнтам різні види коробок для товарів широкого спектру – від продуктів харчування до косметичних та фармацевтичних засобів. Ми виготовляємо наступні види пакувальної тари.

  • Чотирьохклапанні гофроящики

Чотирьохклапанні гофроящики – один з видів пакувальної продукції, яку ми виготовляємо для наших клієнтів. Такі ящики підходять для товарів різного профілю від продуктів харчування до побутової техніки. Чотирьохклапанні ящики виготовляються з трьохшарового або п’ятишарового гофрокартону. Вони є економічним та універсальним видом пакування.

  • Коробки для піци

Це зручне та недороге пакування для піци будь-якого розміру. Виготовляється з білого або бурого трьохшарового гофрокартону.

  • Коробки для поштових відправлень

Практично немає такого підприємця, який би не користувався послугами Нової або Укрпошти. Продавати товари по всій Україні – це хороша можливість розширити межі Вашого бізнесу. А щоб товари потрапляли до споживачів в ідеальному стані, їх потрібно ретельно запакувати. У нас можна придбати коробки для поштових відправлень різних розмірів та кольорів.

  • Гофролотки овочеві

Лотки для перевезення чи зберігання овочів і фруктів виготовляються у нас з білого або бурого гофрокартону. Це зручний вид картонного пакування, який відрізняється високою міцністю та демократичною ціною.

  • Упаковки «Кришка+дно»

Таке пакування використовується для зберігання харчових продуктів: кондитерських виробів, мяса, риби, овочів та фруктів. Виготовляються гофролотки такого типу з білого або бурого гофрокартону. Часто упаковки саме з білого кольору замовлять власники магазинів для зберігання харчових продуктів на вітринах – такі лотки виглядають більш ефектно. Великим плюсом такої упаковки є наявність кришки – таким чином, харчову продукцію у лотку можна зберігати довше або навіть транспортувати.

Отже, запрошуємо підприємців до товариства «Евопак» у Києві. Тут вони зможуть придбати якісне картонне пакування для будь-яких товарів.