Тренди пакування подарунків в 2024 році

Обирати, купувати та дарувати подарунки – особливе задоволення. Але вибір та придбання презенту – лише половина справи. Надзвичайно важливо обрати і відповідне пакування, яке належить до тих, начебто другорядних дрібничок, що допомагають у створенні святкового, радісного та піднесеного настрою. Які види пакування будуть актуальними в 2024 році?

Коробки

Коробка для пакування подарунка – безперечно, класика, перевірена часом. Проте і коробки можуть виглядати досить вишукано та оригінально, вирізняються за дизайном та форматом. Ви можете обрати:

  • класичний варіант зі знімною кришкою;
  • з відкидною кришкою, на кшталт шкатулки;
  • коробку – книгу.

Для важких предметів краще обирати тару з цупкого, багатошарового або палітурного картону.

Пакети

Серед головних трендів цього року у пакуванні подарунків – пакети стриманого та благородного дизайну з крафтового паперу. Їх перевага очевидна: наявність ручок забезпечує зручність перенесення подарунку. Подарункові пакети надходять у продаж у різноманітній кольоровій гамі, що дозволить обрати оптимальний варіант серед безмежного розмаїття дизайну. Подарункові пакети у стриманому лаконічному оформленні можна декорувати гілочкою горобини, хвої або бавовни.

Папір

Для створення святкового презента можна просто охайно загорнути подарунки у яскравий подарунковий або крафтовий папір та перев’язати стрічкою. Папір взагалі залишається одним з найбільш популярних видів пакування, адже підходить для створення футлярів, конвертів та слайдер боксів. Найбільш затребуваним сьогодні є крафт-папір підвищеної міцності. В числі його головних переваг – стійкість до розриву та можливості декорування.

Деревина

Легку деревину вільхи або липи широко застосовують для створення легких ящиків та невеликого розміру подарункових коробок. В такому пакуванні чудово виглядатиме набір брендової косметики, пляшка колекційного вина або вишукані ялинкові прикраси, солодощі або посуд. Такий варіант буде до смаку поціновувачам еко- або ретро-стилю. Окрім цього, дерев’яний ящик досить міцний та жорсткий, отже, ви не будете перейматися з приводу того, чи не постраждає вміст тари при транспортуванні.

Текстиль

Текстильні види подарункового пакування – відносно новий тренд. М’яка упаковка з тканини, що може вирізнятися за формою та дизайном, виглядає надзвичайно милою та романтичною. Дуже важливо, аби пакування з текстилю виглядало органічно та завершено. Тканину часто використовують для дорогих футлярів та пакувальних виробів преміум класу.

Один з найбільш актуальних варіантів – пакування з фетру або оксамиту. В такому випадку у якості оздоблення варто обрати тиснення фольгою, блинтування та інші види друкарської обробки. Такий матеріал здатен підкреслити ексклюзивність подарунка. Оксамитові коробочки часто використовують для парфумів, косметичних наборів, ювелірних прикрас та вишуканих солодощів.

Шкіра

Натуральна та штучна шкіра – один з найбільш благородних та респектабельних матеріалів, що сьогодні все частіше використовують для пакування пам’ятних дорогих презентів. З метою оформлення подарунків використовують палітурний шкірозамінник або, у дійсно особливих випадках – натуральну шкіру. Головною перевагою натуральної шкіри є стійкість до вологи, а також – можливість застосування різноманітних видів друкарської обробки. Окрім цього, можна обирати шкіру різної текстури та кольору.