Чому варто вибрати картонну упаковку?

Картонні коробки – одна з найпоширеніших упаковок, незалежно від сфери і галузі. Їх використовують і продуктові підприємства, і виробники побутової техніки, і фармацевти, і транспортні компанії. Змінюється тільки конфігурація, щільність і кількість шарів картону. Така тара відмінно захищає від пошкоджень, витримує поштовхи і вібрації, майже нічого не важить, а потім – легко переробляється.

Розберемося докладніше, чому варто обирати саме картонну упаковку!

  1. Мінімальна вага. Порівняно з пластиком або деревом, картонна тара майже нічого не важить. Легше неї тільки поліетиленова плівка, але вона не дає такого механічного захисту і не настільки зручна для зберігання та транспортування. Трьохшарові картонні коробки лише трохи важчі за паперові пакети, але навіть вони захистять від пошкоджень під час перевезення.
  2. Висока міцність. За рахунок особливої ​​структури гофрованих шарів картонні коробки виходять дуже міцними. Вони відмінно амортизують, не бояться вібрацій, поштовхів та інших зовнішніх навантажень. Матеріал дуже складно порвати, пошкодити або навіть проколоти наскрізь. Якщо коробка правильно зібрана, її кути не деформуються.
  3. Різноманітність. З картону можна зробити упаковку будь-якого розміру, будь-якої форми і з будь-яким наповненням. Це і маленькі подарункові коробки для сувенірів, і величезна високоміцна упаковка для заводської техніки чи будівельних матеріалів.
  4. Гнучкість і пластичність. Картон дуже гнучкий і пластичний, тому він може міняти форму. Є навіть листовий гофрований картон, який підходить для обмотки і упаковки складних конфігурацій.
  5. Практичність. Складні і розбірні коробки можна використовувати кілька разів. Вони майже не займають місця, відмінно зберігаються і дозволяють заощадити час і гроші в майбутньому.
  6. Екологічність. Картон роблять з целюлози або вторинної сировини, і обидва ці матеріали повністю екологічні. Навіть при горінні картон не виділяє жодних токсичних домішок. А ще він повністю утилізується і розкладається без шкоди для природи, на відміну від пластику всіх сортів.
  7. Брендування. Картон по своїй суті нічим не відрізняється від щільного паперу, тому на ньому друкують, фарбують і декорують на будь-який смак. Це те, що потрібно для брендування, маркування, виготовлення сувенірної та рекламної продукції. А головне – виготовлення абсолютно будь-якої красивої і презентабельної споживчої тари.
  8. Низька ціна. Картонна упаковка дешева сама по собі, порівняно з пластиком, деревом або навіть щільним поліетиленом. Низька собівартість обумовлена ​​доступністю сировини, адже можна використовувати навіть вторинне. За рахунок універсальності не доведеться нічого докуповувати, а мінімальна вага – це додаткова економія на навантажувальних роботах і транспортуванні. Ще один спосіб заощадити – оптове замовлення, адже термін придатності картонної тари необмежений.

Щоб картонна упаковка була дійсно якісною і довговічною, замовляйте її у професіоналів! З 2005 року ми в Evopack випустили мільйони квадратних метрів пакувального картону!