Особливості транспортних коробок

Для збереження різних видів вантажу при транспортуванні потрібно якісно і правильно упакувати його. В даному випадку у пригоді стануть транспортні коробки. Така тара спеціально призначена для перевезення продуктів харчування або інших видів товару. Транспортні коробки користуються великим попитом серед компаній-перевізників, а також серед виробників різних видів товару. Якою ж має бути тара для перевезення вантажу?

Вимоги для транспортних коробок

  • Вид і розмір коробки має відповідати особливостям вантажу
  • Транспортна коробка повинна бути достатньо міцною, щоб зберегти вантаж цілим і неушкодженим як під час перевезення, так і при розвантаженні.
  • Коробка має зберегти товар при різних кліматичних умовах.
  • Іноді транспортна коробка виконує іміджеві функції. Вона може містити логотип бренду, товар якого перевозиться, а також певну інформацію про сам вантаж.

Вибір транспортної коробки та інші корисні поради

  1. Обирайте тару, яка відповідає властивостям вашого вантажу

Для кожного виду товару призначений певний вид транспортної коробки. Так, тканинні вироби перевозять у жорстких картонних коробках. Таким самим чином перевозять взуття або косметичні товари.

  1. Ретельно упаковуйте крихкі товари

Крихкі види вантажу (посуд, вази, статуетки) зазвичай упаковують у ящик з гофрокартону, додаючи всередину пінопластові прокладки. Скло зазвичай кладуть у фанерні ящики та прокладають пінопластом. Товари із пластмаси чи пластику укладаються в ящик із жорсткого гофрокартону і перекладаються стружкою або іншим ущільнювачем.

  1. Надавайте інформацію про товар на упаковці

Компанії-перевізники, такі як «Нова пошта» або «Укрпошта», наносять на транспортні коробки свій логотип. Виробникам товару також рекомендується використовувати транспортну коробку в рекламних цілях. Можна замовити тару із логотипом бренду та надати важливу інформацію про товар, що перевозиться (умови зберігання, правила використання, термін придатності).

Де придбати якісні транспортні коробки

Товариство «Евопак» пропонує транспортні коробки та лотки різних видів і розмірів. Таке пакування відповідає всім вимогам компанії-перевізника і збереже вантаж цілим і неушкодженим. В «Евопак» можна придбати транспортні коробки як з жовтого, так і білого гофрокартону. Коробки можуть мати різний рівень міцності – залежно від товару, який потрібно транспортувати. На будь-яку коробку можна нанести флексографічний друк.