Коли потрібна преміум-упаковка

Преміум-упаковка – це переважно дизайнерська фішка, яка працює на впізнаваність бренду. Зазвичай її використовують для упаковки подарунків або товарів сегмента люкс. Для виготовлення преміум упаковки використовуються кращі матеріали і унікальні рішення. Її зовнішній вигляд завжди оригінальний і особливий, а внутрішнє наповнення тільки підсилює цей ефект.

Преміум-упаковка підходить для цінних сувенірів, унікальних колекцій, елітних серій товарів, для ювелірних прикрас, дорого алкоголю або чаю, і подібних продуктів. Тут особливо важлива не тільки функціональність і практичність, а й естетична складова.

Найчастіше бренди замовляють преміум-упаковку для таких завдань:

  • Презентації нового товару;
  • Першої зустрічі з потенційним клієнтом;
  • Корпоративних подарунків;
  • Привернення уваги партнерів;
  • Формування і підтримки іміджу компанії.

По суті, це потужний інструмент для того, щоб голосно заявити про себе. А от цілі цієї заяви вже можуть бути різними. Крім того, преміум-упаковка потрібна, щоб підкреслити особливе ставлення до партнера або клієнта.

Часто преміум-упаковки замовляють для предметів нестандартної форми або розміру. Наприклад, для ключів від автомобіля, скульптур, картин або сувенірів. Це хороший варіант для тематичних заходів або подарунків, щоб створити і підтримати відповідний стиль і настрій.

Особливості преміум-упаковки

Головний секрет якісної преміум-упаковки – це в першу чергу її дизайн. А от конструктивні рішення і матеріали краще використовувати перевірені часом. Це допоможе не жертвувати ні якістю, ні естетикою.

Тому найпоширенішими упаковками преміального класу все ще залишаються звичайні коробки, а не якісь складні, практично архітектурні композиції. При цьому коробка не обов’язково повинна бути квадратною або прямокутною. Круглі, овальні і багатокутні форми теж давно відпрацьовані на практиці. Популярні коробки у вигляді шкатулок, пеналів, кардхолдерів – в залежності від конкретного завдання.

Дизайн та оформлення

Дизайн повинен розробляти професіонал. Тут важливий не тільки його художній смак, але і чітке розуміння конструкції упаковки, щоб результат дійсно виправдав очікування. І, звичайно ж, наступний крок за бездоганним виконанням макета.

Для виготовлення преміум-упаковки використовуються кращі матеріали, а часто ще й ручна робота. Друк, обробка, декорування, та хоч позолота – все це можна втілити в життя. На перший погляд складно повірити, що під крафтовим папером з вишуканим тисненням знаходиться звичайний гофрований або палітурний картон.

Крім тиснення з цікавих ідей можна відзначити ламінування, перфорацію, прикрасу фольгою, пластикові віконця. Ефектно виглядають коробки у вигляді старовинних книг. Для пляшок, ключів та інші нестандартних предметів всередині робиться спеціальний каркас. Він називається ложемент і дозволяє зафіксувати предмет в одному положенні.