Де можна замовити картонні коробки в Тернополі

Якщо бажаєте придбати якісну упаковку з картону в Тернополі це не проблема сьогодні. Легко реалізувати цей задум кожному бажаючому завжди допоможе компанія “Евопак”. Даний виробник знаходиться на споживчому ринку більше пятнадцяти років. За цей час було виготовлено обширний ряд високоякісної упаковки для самих різноманітних цілей. Основним завданням виробників вище зазначеної продукції є забезпечення споживачів надійними пакувальними виробами за оптимальною ціною.

Картонна упаковка не лише надійна й зручна для транспортування, матеріал являється екологічно чистим, безпечним для зберігання харчової продукції, ліків чи товарів для дітей. Пакувальні вироби мають практичну конструкцію, виглядають сучасно та естетично. Компанія використовує передові технології у своєму виробничому процесі, а також має сучасну лабораторію для детального тестування готової продукції і створення її нових видів.

Яку картонну упаковку можна замовити у Тернополі?

Виробники картонної упаковки, наприклад такі, як компанія “Евопак”, випускають в даний момент упаковочні матеріали для самих різних цілей. На споживчому ринку Тернополя можна знайти:

  • упаковку для піци;
  • поштові картонні ящики різної вмістимості та рівня щільності;
  • гофролотки для овочів, фруктів;
  • палітурний картон;
  • гофроупаковку і гофрокартон.

Більш детальну інформацію можна отримати у самого виробника, або на офіційному інтернет ресурсі. Упаковка має своєрідну міцну конструкцію в залежності від її конкретного призначення. Гофрований картон складається з декількох шарів, (двох, трьох, чотирьох і навіть з п’яти). Упаковки з картону мають фіксовані розміри, що дає можливість надійно упаковувати різну кількість товарів та продукції.

Окрім упаковки можна замовляти окремо картонні листи різної щільності, пресовані кутники , стрейч-плівку, картонну гільзу, паперові патети і пакувальний скотч.

Як замовити картонну упаковку в Тернополі?

Перед цим, як перейти безпосередньо до здійснення замовлення потрібно визначитись з вибором необхідного товару, ознайомитись з асортиментом продукції, уважно почитати технічні характеристики кожного окремого виробу. Замовити товар достатньо просто. Це можна зробити завітавши до офісу компанії чи скористатись контактною інформацією, яка є на сайті.

Всі замовлення клієнтів обробляються оперативно. Виробник виготовляє замовлені вироби в потрібному для клієнта обсязі на протязі трьох робочих днів. Доставка по Тернополі та області теж здійснюється оперативно, оскільки компанія-виробник володіє власним автомобільним парком, який використовується для кур’єрської доставки замовлень.

В Тернополі є також й інші виробники, що пропонують аналогічну продукцію. Є можливість придбати упаковку з картону в посередників, якими є спеціалізовані інтернет магазини. Ще одним достатньо відомим у Тернополі виробником картонно-паперових виробів є компанія “Крафт”, але варто відмітити, що цінова політика в плані лояльності до клієнтів у компанії “Евопак” значно вигідніша. В цьому можна легко пересвідчитись після ознайомлення з каталогом товарів і оформлення свого замовлення.