Особливості клеєних гофролотків

Головні переваги клеєних гофролотків очевидні – це міцність, універсальність і екологічність. Але, як експерти в питаннях виробництва гофрованого картону і упаковки, ми в Evopack хочемо розповісти про них докладніше!

Клеєні гофролотки – один з найпопулярніших видів упаковки на сьогоднішній день. Їх використовують всюди, від локальних виробників і маленьких ринків до гігантських корпорацій і гіпермаркетів. Вони компактні, легкі, різних розмірів, зручної форми, ще й з ручками. Це відмінний вибір для перевезення, зберігання та реалізації найширшого спектра продукції.

Від коробок гофролотки відрізняються відсутністю кришки. За рахунок цього продукцію, по-перше, завжди видно. А по-друге, вона знаходиться на відкритому повітрі. Наприклад, це дуже актуально для реалізації фруктів і овочів.

Для чого використовуються клеєні гофролотки?

У нас ви можете замовити гофролотки для будь-яких виробничих, господарських і побутових завдань:

  • Для зберігання, перевезення та продажу фруктів і овочів. Вони лежать в таких же гофролотках на будь-яких прилавках і в магазинах. Щоб товари краще зберігалися, овочеві лотки роблять з вентиляційними отворами.
  • Для зберігання, перевезення та продажу продукції в банках, пляшках і будь-якій іншій тарі з пластику, скла або металу. Часто такі лотки міцніші, щоб краще витримували вагу.
  • Для упаковки бакалії та кондитерської продукції. Тут важлива жорсткість, щоб не пошкодити вміст гофролотку.
  • Для упаковки морозива, напівфабрикатів, заморожених сумішей, охолодженого м’яса і морепродуктів. Гофрокартон не втрачає свої властивості при низьких температурах.
  • Для будь-яких інших цілей і завдань. Саме тому бувають гофролотки різної форми і конфігурації.

З чого виготовляють клеєні гофролотки

Для виготовлення клеєних гофролотків переважно використовується тришаровий гофрокартон. Залежно від призначення тари, можна використовувати матеріал різної щільності. Іноді використовуються п’ятишарові марки для упаковки, яка розрахована на велику вагу продукції. При складанні лотка всі кути зміцнюються подвійним шаром матеріалу для жорсткості. Для збірки можна використовувати степлер, скотч або навіть інші підручні матеріали. Форма гофролотків настільки проста і інтуїтивно зрозуміла, що з нею в лічені секунди впорається будь-яка людина.

Ми використовуємо тришаровий картон марок Т-21, Т-22, Т-23, Т-24, Т-25 і Т-26 з профілями типу В або С. Для типу В характерна висота флютингу в 2,2-3,2 мм , а для типу С – висота гофри в 3,2-4,5 мм. Також ми працюємо з п’ятишаровим картоном марками П-30, П-31, П-32, П-33 і П-34 з профілями ВС, ВЕ і СЕ. Залежно від ваших завдань гофрокартон може бути білим, бурим, пофарбованим або целюлозним. Можна зробити тару з різними зовнішніми і внутрішніми шарами. Крім того, можна нанести на гофролоток малюнок або логотип за допомогою флексографічного друку до трьох кольорів. Або зробити суцільну однотонну заливку.

Для висікання матеріалу використовуються найсучасніші ротаційні машини. Також ми працюємо з новими пресами і вирубними штампами. У нас дуже сучасне і високопродуктивне обладнання, так що ми готові до замовлень будь-якої складності та обсягів.