Де можна замовити коробки для піци в Івано-Франківську

Кожен мешканець Івано-Франківська вже встиг хоча б один раз замовити додому піцу. Смачна м’яка страва незмінно прибувала до вашого столу, ніжно загорнута у квадратну коробку. Чи ви знаєте, якою була перша коробка, що використовували для транспортування піци?

Перша коробка для піци

Смачна страва з хлібного коржику, помідорів та сиру вперше з’явилася в Італії в 18 столітті. А вже в середині 20 століття піца стала неймовірно популярною у США. Саме в цій країні вперше почали доставляти піцу з ресторану додому до клієнтів. Тоді і виникла необхідність винайти підходящу коробку для піци. Тоді піцу клали на аркуш картону, а потім поміщали у пакет. Таке пакування було досить зручним на той час, але мало один важливий недолік – не могло утримати тепло. Так, піца попадала до столу замовника холодна і тверда.

Пізніше для доставки пиці стали використовувати звичайну картонну коробку. У ній страва довго зберігалася теплою. Але сам картон швидко псувався і розмокав від масла та пари всередині упаковки.

Коробка для пиці з гофрокартону в Івано-Франківську і не тільки

Саме коробка, виготовлена з гофрокартону, стала тим проривом, на який всі чекали. Матеріал, який складається з двох гофрованих аркушів та шару паперу між ними, добре зарекомендував себе як пакувальний матеріал для пици. Коробки для піци з гофрокартону мають наступні переваги:

  • Гофрокартон є достатньо жорстким, тому піца всередині такої коробки зберігається неушкодженою, навіть якщо ставиться одна коробка на іншу у процесі транспортування.
  • Такий матеріал є надзвичайно стійким до вологи та пари
  • Гофрокартон є недорогим та екологічним матеріалом. Для його виготовлення використовується папір, одержаний з макулатури. Таким чином, гофрокартон є дружнім до довкілля.
  • Коробки з гофрокартону важать мало, і при цьому є надзвичайно міцними. Таким чином, вони є недорогою і надійною тарою для транспортування піци.
  • Такі коробки легко складаються
  • На коробках з гофрокартону можна друкувати рекламну інформацію

Де замовити коробки для піци в Івано-Франківську?

Коробки для піци в Івано-Франківську швидко, легко і недорого можна замовити в товаристві «Евопак». Тут можна придбати коробки різного розміру та кольору з тришарового гофрокартону. На коробках від «Евопаку» можна друкувати певну маркетингову інформацію. Такі коробки користуються широким попитом у виробників піци як в Івано-Франківську, так і в інших містах України.