Картонні коробки для переїзду і зберігання речей

Будь-який переїзд або просто організація зберігання речей вимагають відповідної упаковки. Важливо, щоб усе залишалося в цілості та безпеці, і благополучно дісталося кінцевого пункту. І в цьому випадку найкраще підійдуть картонні коробки. Ми в Evopack вже готові пояснити чому.

Є один нюанс: важливо, щоб це були картонні коробки з гофрокартону. Він багатошаровий – від двох до семи шарів. Саме це і дає необхідну міцність, стійкість до зовнішніх впливів та вантажопідйомність. А стандартні розміри та геометрія значно спрощують вантажні роботи, логістику та зберігання. Всередині можна завжди використовувати додаткові прокладки, роздільники, решітки та інші вкладиші.

Переваги картонних коробок для переїзду та зберігання:

  • Мінімальна вага при високій міцності;
  • Місткість;
  • Низька вартість;
  • Простота утилізації;
  • Захист від ударних та вібраційних навантажень;
  • Захист від інших зовнішніх впливів;
  • Достатня жорсткість, щоб ставити коробки одна на одну;
  • Стійкість до вологи та деформацій;
  • Екологічність.

Крім того, є збірні коробки, які ще й зручно зберігати та транспортувати у розкладеному вигляді. А величезний асортимент дозволяє завжди підібрати оптимальний варіант під ваші потреби. Наприклад, більш товсті та жорсткі коробки для книг або важкої побутової техніки, коробки зі знімними або відкидними кришками та багато іншого.

Як вибрати коробки для переїзду та зберігання речей?

Звичайно, все залежить від того, що саме і в якій кількості ви перевозите. Але є кілька загальних рекомендацій, якими ми б хотіли поділитися.

Наприклад, для перевезення та зберігання документів, записів та книг чудово підходять архівні короби з кришкою та бічними ручками. Для взуття існують спеціальні взуттєві коробки, які захищають його від деформації. Для одягу та іншого текстилю є зручні вертикальні ящики-валізи і навіть цілі гардеробні короби, які ще називають гофрошафою. У них є поперечина для вішалок, що особливо корисно для дорогого та делікатного одягу.

Найпростіший і найбільш універсальний варіант на всі випадки життя – стандартні чотириклапанні картонні коробки середнього розміру. Але не варто їх перевантажувати, якщо пакуєте щось важке, на кшталт книг. Інакше їх буде проблематично підняти та перенести.

Для креслень, плакатів та картин є спеціальні картонні тубуси. Для моніторів, комп’ютерів та оргтехніки – так звані коробки «кришка-дно». Вони щільні, міцні та захищають чутливу техніку. Це особливо важливо для офісних переїздів. Для великої побутової техніки, на зразок плит та холодильників, доведеться замовити спеціальні короби. А якщо у вас збереглася тара з часів покупки, то краще використовуйте її.

При переїзді обов’язково маркуйте всі пакети, коробки та іншу упаковку. Не розраховуйте, що після прибуття на нове місце ви все ще добре пам’ятатимете, що куди поклали. Пошуки речей перетворюються на випробування. Загалом коробок для зберігання це теж стосується. І обов’язково окремо маркуйте тару з крихкими предметами, коробки, які не можна перевертати, та інші специфічні нюанси.