Гофролоток для риби

Переваги гофролотка загалом і безпосередньо для риби можна перераховувати довго, але основні з них – це надійність, міцність, тривала експлуатація, зносостійкість та екологічність. Гофрокартон – це унікальний матеріал, що широко використовується в усіх сферах людського життя, завдяки своїм характеристикам та властивостям.

Переваги гофролотків для риби

Важливо зазначити, що гофрокартон частково виготовляється з переробленої макулатури, а після завершення експлуатації знову ж таки підлягає переробці. Та навіть, якщо не віддати його на переробку, то матеріал біорозкладний і за порівняно короткотривалий проміжок часу повністю розкладається, не завдаючи шкоди навколишньому середовищі.

Гофролоток ідеально підходить для пакування та транспортування риби, здатен витримати складське штабелювання та перебування у морозильних камерах. Такі лотки спеціально розроблені для використання в умовах перепадів температур та взаємодії з вологою. Гофролотки для риби, м’яса, птиці тощо виготовляють зі спеціального гофрокартону, що має підвищену вологостійкість. Для зручності транспортування та можливості демонстрації вмісту лотка на бічних стінках застосовується перфорація (невеликі круглі отвори).

Лотки можуть мати різні розміри: висоту, ширину, довжину, а за необхідності можна замовити виготовлення гофролотків під індивідуальні розміри. І це ще не всі можливості виготовлення під замовлення – визначати можна не лише розмір, а й дизайн.

Завдяки сучасним виробничим можливостям, гофрокартонні лотки можуть бути стилізовані та брендовані. Замовник самостійно може вибирати колір з наявних (коричневий, бурий або білий) та додатково замовити брендування лотків. Будь-які модифікації коробок можуть незначним чином повпливати на підвищення вартості готового виробу.

Гофролоток для риби – відкритий, що дозволяє здійснювати продаж продукції безпосередньо з нього. Виготовлений із спеціального п’ятишарового гофрокартону, а також на кутиках лотка є спеціальне посилення (самозбірні куточки), що значно зміцнює конструкцію. Завдяки своїй міцності та меншій вазі гофролотки для риби за популярністю значно випередили аналогічні пластикові (що, до речі, ще й значно дорожчі).

Підсумуємо, чому краще обрати гофролоток для риби:

  • вигідна ціна зі збереженням якості порівняно з пластиком;
  • після завершення терміну експлуатації не створює проблем: можна здати на переробку, чи просто викинути в
  • смітник, а от з пластиковим так робити не слід;
  • гофрокартон – це супер легкий матеріал, тож якщо вам потрібно переносити свої лотки з рибою кудись вручну, то зверніть на нього увагу і не пошкодуєте;
  • гофролоток спеціально розроблений та укріплений особливими кутами і ребрами жорсткості, щоб витримати завантаження і розвантаження, транспортування (навіть тривале) і штабелювання.

Сьогодні купити гофролоток для риби можна як оптом так і в роздріб для персонального користування. Більшість виробників мають додаткові опції роздрібної торгівлі. Тож, замовляючи гофролоток для риби в інтернеті, слід бути готовим, що він може приїхати як у зібраному, так і в розібраному вигляді. Цей момент варто просто уточнити на етапі замовлення товару.

Гофролотки збірні замовнику відправляються в розібраному вигляді або в складеному, якщо їх велика кількість, адже виробники володіють спеціальними машинами для збирання коробок, всі процеси автоматизовані. Та за необхідності транспортування порожніх лотків їх відправляють у розібраному вигляді, з метою економії місця та запобігання пошкодженням.