Еко-упаковка: у чому її плюси?

Ми проти одноразових відносин, але із задоволенням користуємося одноразовими речами, які найчастіше виготовлені із пластику. Уряди багатьох європейських країн давно заборонили використовувати пластик для пакування продуктів харчування, напоїв та речей. В Україні на цьому шляху перші кроки теж уже зроблено – у 2022 році із супермаркетів повністю зникнуть пластикові пакети. Ми знаємо, що для багатьох споживачів, як і для власників бізнесу, ця новина стала приголомшливою. Тому поспішаємо Вас заспокоїти – еко-упаковка впорається із зберіганням речей анітрохи не гірше. І якщо той факт, що вона є дружньою до навколишнього середовища, не переконує Вас, то фахівці Evopack вирішили розповісти Вам і про інші її плюси.

  • Збереження вмісту пакування

Напевно, Ви пам’ятаєте, як брали на ходу пластиковий контейнер з бутербродом або салатом перед виходом на роботу і змушені були потім збирати по сумці залишки Вашого обіду? Надто тонкий шар пластику та незручні застібки не могли надійно зберегти вміст пакування від висипання/пролиття. Зовсім інакше поводять себе в експлуатації жорсткі картонні коробки. Вони чудово зберігають форму, не прогинаються та надійно охороняють вміст пакування від сторонніх запахів та обвітрювання.

  • Привабливий зовнішній вигляд

Пластиковий контейнер виглядає банально та одноманітно для всіх видів продуктів чи речей. Зате картонна упаковка може бути різною. Різні кольори, малюнки, побажання, логотип та девіз Вашої компанії (якщо Ви власник бізнесу) – все це легко реалізувати, якщо Ви використовуєте еко-упаковку. Паперові упаковки надають Вам величезні можливості для творчості!

  • Економічна вигода

Еко-упаковка підлягає вторинній переробці. А це означає, що вона використовуватиметься багато разів, що не тільки рятує береги річок та поля за містом від купи пластику, але ще й значно знижує її собівартість. А те, що постійним клієнтам Evopack ще й доступні різні акційні пропозиції, робить еко-упаковку справді дуже вигідним економічним рішенням.

  • Приклад для Ваших клієнтів

Багато споживачів вже давно зрозуміли, що збереження довкілля – це справа кожного, а не просто гучне гасло. Той факт, що Ви використовуєте еко-упаковку, робить Вас більш відповідальним та сумлінним продавцем товару/послуги в очах клієнта. Люди оцінять Ваше бажання подбати про майбутнє нашої планети, а не просто набити собі кишені черговою порцією купюр. Сподіваємося, після цього вони порадять Вас друзям!