Пакувальні матеріали для служб доставки

Під час пандемії багато клієнтів вважають за краще замовляти товари поштою або через кур’єрську доставку додому. Якщо Ви маєте намір надати своїм клієнтам таку можливість – придбати Ваш товар з доставкою додому, рекомендуємо подбати про гарне пакування.

Коротко про пакувальні матеріали

При транспортуванні товару пакування виконує дві важливі функції:

  • Практичну

Надійно зберігає товар (продукти харчування, сировину, косметику тощо) під час транспортування. У цьому ж пакуванні товар зберігається, якщо клієнт не використає його за один раз. Фактично, поки товар буде у Вашого клієнта, він зберігатиметься у цьому пакунку.

  • Емоційну

Якщо товар було замовлено через Інтернет, то клієнт навіть не бачив заздалегідь куплений ним предмет/продукт наживо. Часто посилка сприймається Вашим клієнтом як сюрприз або подарунок. І як будь-який подарунок, Ваш товар має бути красиво упакований.

Але пакувальний матеріал потрібен не тільки власникам бізнесу, щоб упаковувати їхні товари. Він також потрібен під час переїзду з квартири на квартиру, у подорожі або навіть під час виїзду на природу. Завжди, коли потрібно доставити будь-який предмет або продукт з точки А до точки Б, Вам знадобиться якісний пакувальний матеріал: гофрокартон, стрейч-плівка, коробки, пакети тощо.

Якісний пакувальний матеріал має відповідати деяким вимогам. Він має бути міцним, приємним на вигляд, а з недавніх пір ще й екологічним.

Як вибрати пакувальний матеріал

Підбирати пакувальний матеріал необхідно індивідуально. При виборі важливо враховувати форму і вагу продукту, що доставляється Вами, а також умови пересилання (яка буде температура повітря під час доставки, вологість і атмосферний, якщо берете упакований товар у літак, наприклад). Також, враховуйте, чи під час доставки товар буде трястися, скільки продуктів лежатиме на ньому зверху, чи є небезпека, що товар упустять під час перевезення тощо.

Залежно від їхніх потреб, ми пропонуємо клієнтам такі види пакувального матеріалу:

1. Зовнішнє пакування різної форми

Для пакування товару клієнтів ми пропонуємо такі рішення:

  • Паперовий пакет для легких товарів/продуктів харчування
  • Картонні гільзи для плакатів, малюнків, документів
  • Картонні коробки різних розмірів для транспортування товарів поштою або під час переїзду. Для важких товарів є дво- та тришаровий картон
  • Гофролотки для важких предметів (овочі/фрукти)
  • Гофороящик (складається з кришки та дна)

2. Пакувальний матеріал особливої ​​міцності для збереження продукції

При перевезенні різної продукції важливо не тільки захистити її від зовнішнього впливу, але й забезпечити нерухомість усередині упаковки. Таким чином Ви можете бути впевнені, що довезете товар цілим і неушкодженим, навіть якщо під час шляху перерахуєте всі купини. Для фіксації товару всередині ящика ми пропонуємо:

  • Картонні куточки для зміцнення коробок зсередини
  • Фіксуючі внутрішні елементи для коробок
  • Пакувальний скотч

Якісний пакувальний матеріал допоможе Вам бути впевненими, що Ваш клієнт отримає продукт у тому вигляді, в якому Ви відправили його.