Склянки “take away”. На що звернути увагу під час вибору

Транспортування рідини – одне з найскладніших завдань. Не важливо, будете Ви нести свою склянку кави/чаю під час прогулянки, будете «катати» її в машині містом або її доставить Вам разом з обідом кур’єр. У будь-якому випадку, важливо, щоб під час доставки напій не розплескався, кришка не відкрутилася, а сама рідина не витекла. В іншому випадку, ми не тільки залишимося без улюбленого напою, але ще й витратимо чималі гроші на хімчистку, якщо вміст склянки буде розлитий у сумці/салоні авто.

Паперові склянки “take away” зараз використовуються у багатьох кафе як і паперові пакети. У Вашому місті не знайдеться жодної людини, яка хоча б раз не пила на ходу каву/сік/коктейль з паперової склянки. Важливо надавати клієнтам різних закладів можливість взяти напій із собою.

Але як вибрати паперові склянки “take away” для свого закладу, щоб потім не червоніти перед клієнтами за чай/каву, що пролилися? Розбираємось!

Як вибрати склянки “take away” правильно?

Щоб вибрати склянки “take away” правильно, спочатку визначтеся, які напої Ви збираєтеся в них наливати. Якщо Вам потрібні склянки для холодного напою або морозива, Вам підійдуть більш тонкі картонні ємності. Тонкі склянки не розмокнуть, якщо Ви наллєте в них сік або газовану воду. Вони обійдуться дешевше за двошарові. При цьому вони відмінно впораються зі своєю роботою.

Тара для холодного

Вибираючи склянки для холодних страв, зверніть увагу на наявність ламінації. Добре, якщо ламінованою буде не лише зовнішня, а й внутрішня поверхня склянки. Двостороння ламінація перешкоджає утворенню конденсату, який руйнує саму склянку і закриває яскраві малюнки на зовнішній стороні склянки.

Склянки “take away” для холодних напоїв та морозива бувають різними за обсягом: від 100 мл до 500 мл. Буде плюсом, якщо Ви зможете запропонувати клієнтам різні обсяги продукції. Люди люблять, коли вони мають вибір!

Тара для гарячого

Всім відомо, що під впливом високих температур картон руйнується швидше, тому склянки для кави, чаю та гарячого шоколаду потрібно вибирати особливо ретельно. Така склянка має бути виготовлена ​​з двошарового картону і бути ламінованою зсередини. Ця склянка не буде промокати і при цьому зберігатиме комфортну температуру поверхні, завдяки чому її можна буде спокійно тримати в руці.

Тара для перекусу

Одноразові склянки використовуються не тільки для напоїв, а й для транспортування снеків – поп-корну, картоплі фрі або горішків. Вимога до тари для перекусу тільки одна – місткість. А ось наявність ламінації не має значення.

При правильному підході склянки “take away” вибрати не складно. З їхньою допомогою перекус або перерву на каву можна влаштувати в будь-який час і в будь-якому місці.