Хто використовує гофрокартон і в яких цілях

Легкий, екологічний і практичний гофрокартон має відмінні захисні властивості. Його широко використовують для упаковки товарів у найрізноманітніших сферах. Він актуальний на підприємствах, виробництвах, складах, в магазинах і торгових центрах, в офісах і просто в побуті.

  • Гофрокартон використовують на будівельних, фармацевтичних і харчових підприємствах. Він незамінний в автопромисловості і при виробництві техніки. У картонні коробки упаковують все: від косметики до негабаритних запчастин. Відрізняється хіба що форма упаковки, кількість шарів та інші технічні нюанси.
  • Гофрокартон використовують в побуті для відправки речей на склад і подібних потреб. У коробах зручно зберігати взуття та сезонні речі. Коробки поменше знадобляться для відправки посилок.
  • В офісних центрах гофрокартон і коробки з нього потрібні в першу чергу в архівах. А ще – в технічних відділах для транспортування офісної техніки та комплектуючих. До речі, для архівів є навіть спеціальні коробки з вкладишами і роздільниками для систематизації документів та інших матеріалів.
  • Сучасні вантажоперевезення в принципі неможливо уявити без гофрокартону. Це абсолютна більшість упаковки на всі випадки життя. Звичайно, також використовується пластик, дерево та інші аналоги, але картон банально легший і компактніший. Тож якщо його характеристик досить, вибирають саме його. Є і різні види плівок, але це частіше допоміжний, ніж основний варіант. Так що знову не конкуренція для гофрокартону!
  • Бізнес використовує картон і для своїх локальних задач. Наприклад, для створення брендованих промоматеріалів, сувенірів, фірмової упаковки. З картону роблять виставкові стенди. Та й в цілому сфера його застосування для маркетингових завдань обмежена тільки фантазією.
  • Ресторани, фастфуди і навіть відділи з кулінарією в супермаркетах використовують гофрокартон кожен день. Це та сама упаковка улюбленої піци, яка зберігає її температуру і захищає від зовнішніх впливів. Для харчових продуктів картон взагалі найкращий варіант, тому що він повністю натуральний і екологічний.
  • Абсолютно всю техніку від компактних смартфонів до величезних холодильників упаковують в коробки з гофрокартону з такими ж перегородками і вкладишами. Змінюється тільки щільність і кількість шарів, в залежності від ваги і габаритів товару.
  • При переїздах гофрокартон і коробки з нього рятують від безладного хаосу з пакетами, які рвуться в самий невідповідний момент. Тут головне тільки правильно підібрати розміри, тому що величезний гофроящик, наповнений книгами, виглядає досить компактно, а ось підняти його буде вже проблематично.
  • З рештою, гофрокартон використовується навіть в творчості. Наприклад, для малювання акриловими фарбами, створення об’ємних листівок, альбомів, рамок і інших виробів.

І це далеко не всі можливі варіанти застосування. Картонна упаковка практично витіснила всі інші варіанти по поєднанню якості, експлуатаційних характеристик і ціни.